Stredný tank tieru 9 pre Poľsko ?

  40

  Mám možného kandidáta tieru 9, ktorý by som navrhol pre prichádzajúci Poľský technologický strom.

  ZET-1 (zashchita ekrannaya tankovaya) bol poľský projekt, ktorého cieľom bolo spraviť tanky T-54 a T-62 odolnejšie voči protitankovým riadeným strelám (ATGM) v roku 1964. To zahŕňalo pridanie plátov na delo a podvozok. Klietka, ktorá bola namontovaná na dele bola zložená a rozložila sa až v boji. Hliníkové (viem, čo znamená hliník pre WG) pláty na podvozku boli tiež sklopné.

  Síce vzbudil záujem, ale do služby sa nikdy nedostal. Tank by mohol byť pridaný do hry ako T-54A. Mohol by disponovať určitou ochranou proti HEAT strelám, bude však trochu iný ako ostatné T-54/55. Myslím, že vďaka tomu by mohlo WG súhlasiť s jeho pridaním na tier 9 ako stredný tank, bude to jednoduchšie pre Poľský strom, keď sa objaví. Ak existuje lepšia možnosť, ochotne ju prijmem.

  Literatúra: Steven J. Zaloga: T-62 Hlavný bojový tank 1965–2005

  Zdroj: https://thearmoredpatrol.com/2016/08/12/tier-9-medium-tank-suggestion-for-the-polish-tech-tree/

  Sdílejte
  Předchozí článekAW: Lords of War Trailer
  Další článek12. 08. 2016
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  40 KOMENTÁŘŮ

   • četl jsi předchozí články? Jde tu o to že poláci brečí že nemaj svůj strom jako velká komunita jenže nemaj dost tanků na sestavenní flexbilního stromu tak tam musej být klony.

   • nevím proč… protože T-44/100 taky má pásy na bocích? 😀 Tyvole, pásy na bocích jsou prostě normální pásy na bocích
    „Chelba který jsem si dnes koupil mi připomíná ten včerejší který jsem viděl v pekárně..“
    Ano, je to taky CHLEBA

  1. super dalsi klon avsak ak by to bolo spravene tak že by to malo + ochranu ale – mobilitu nech to je predsa len troska ine a rozdielne na hranie tak by to mohlo ist. napr 40-46 km/h a k tomu ten armor… co vi na to? (stale mam radsej prvú možnosť a to že je to stale klon)

  2. Někdo by rád polský OP Neprůstřelný tank. Mě se to teda moc nelíbí.

  3. Poliaci by nemali byt pridaní, to by sa potom hra mala premenovat z „World of Tanks“ na „World of Tanks and Horses“

  4. Proč jste všichni takový sobci. Čechoslováci si tančíky vybrečeli a Polákům to nepřejete? Je úplně jedno kolik a jaké tanky budou ve hře pokud je správně vybalancují, co je na tom že je to klon. WG už stejně nemá kde brát, všechny tajné šuplíky s nákresy už otevřeli a jen paběrkují.

   • přesně. navíc naše komunita… škoda slov. stačí sledovat dění na randomkách a vlastně i tady v komentářích.. neznám aktuálně národnostní komunitu WOT, která by měla horší pověst, než ta naše. a bohužel oprávněně.

    Na polskej strom se těším, stejně jako na švédy a nový francouze

   • Ceskoslovensko malo celosvetovo znamy tankovy priemysel, masovu vyrobu a dost dlho aj vlastny vyvoj.
    To je nieco o com mozu pšonci snivat.

    • A protože jsme tak dokonalí a máme všechno včetně menší hráčské komunity a ve hře se přeci odráží pouze realita tak těm polským chudákům zakážeme jejich tančíky 😉

     • Ale to víš, že ne. WG určitě vyjde vstříc všem. Příští rok prý Mexikánům a přespříští Eskymákům.

      • A v zapati sa ozvu opat siemkari a vyplacu si tank dalsi tahany psom obslahnuty od eskymakov.

   • A potom legendarna rumunska tankova skola a tiez ziadam aj vsetky tajne no prelomove mongolske a kyrgyzske projekty.

  5. Vypada hezky, ale wg udela to, ze ten predstavny pancir vsude ocesa, takze z toho bude jenom poupravena t-54 na jiny zpusob.

  6. To si pšonek, nezaslouží- jako tier 9 bych vyďel vozku a 4 koně jak táhnou korbu tanku.

   • ..korbu Ceskoslovenskeho ukradnuteho tanku.
    Historicke okienko: kto vie, kolko uzemi nam nasi polski bratia ukradli a kolko krat sa nam vyhrazali spolceni s Hitlerom? (nasi polski bratia boli totiz ako prvi v Europe, ktori podpisalu spojenecku zmluvu s Hitlerom (googlite Pakt Pilsudski-Hitler 1934 s castami o deleni Ceskoslovenka). Sa im tie intrigy o par rokov tak trochu zvrtli proti nim..

   • tak narozdil od podelanych kolaborujicich cechu a slovaku se opravdu branili.

    • Na rozdíl od poláků jsme my bránit nesměli , protože kdyby jsme se bránili , tak nejenže by nám anglie s francií nepomohly ale byli by jsme označeni za viníky rozpoutání války . Političtí představitelé anglie a francie si totiž uvědomili naivitu svého jední až po březnu 1939 , kdy německá vojska vstoupila do zbytku okleštěného a bezbranného československa.
     Co se týče kolaborace , tak je třeba si uvědomit , že v protektorátě bylo popraveno víc lidí , než kolik padlo československých vojáků na západní a východní frontě dohromady.
     Takže to , že většina čechů kolaborovala je holý nesmysl.

     • To že jsme se nesměli bránit byl názor prezidenta Beneše. Pro tento názor neváhal porušit jakýkoli demokratický i morální princip mladé republiky. Zlomil tím morální páteř národa, a vrátilo se mu to hned po válce… Po skončení války vítěz teprve určí, kdo za co může! viz sovětská invaze do Polska 1939, Slovenská a Rumunská účast při napadení SSSR 1941…

     • Většina čechů pasivně kolaborovala tím že chodila do práce, neboť hospodářské výsledky protektorátu solidně přispívaly k německému válečnému úsilí… bohužel.

  Comments are closed.