Statistiky přichází do hry, WOW!

9

Přijde mi až zábavné, že Wargaming po několika letech, kdy hra běží zavádí do hry věci, které hráči používají pomocí prográmků třetích stran. Samozřejmě spousta věcí v různých hrách je využívaná podobným způsobem.

Potom co Wargaming implementoval některé mody do hry přichází i některé statistiky. Smutné je, že Wargaming přichází s takovýma novinkami ve chvíli, když už hráči, kteří tu hru kvůli těmto věcem hráli již už nehrají. Ze zkušenosti vím, že pokud se někomu rozpadl rodinný klan, nebo přestal hru hrát s nějakého důvodu, tak už se ke hře nevrátil. Ne v takové aktivitě jako kdysi.

Řekl bych, že tyto změny jsou cíleny hlavně na nové hráče, kteří nyní budou moci tyto statistiky sledovat, a soustředit se lépe na své výkony.

Novinka, která by se ve hře měla objevit již příští týden se nazývá “Statistiky relace“. Statistiky relace budete mít v garáži.

Vaše statistiky se budou zaznamenávat za všechny náhodné bitvy, nebudou se počítat velké bitvy. Statistiky se budou počítat za den, nebo za herní relaci.

 • Herní relace je časový interval od spuštění herního klienta. Herní relaci si každý hráč může vyresetovat.
 • Herní den je doba od vynulování denních aktivit do dalšího vynulování.

Musím říci, že se Wargaming přibližuje tomu, že spousta lidí přestane používat balíčky modů třetích stran, což by také mohlo pomoci stabilitě hry. Stále se ale ptám: Proč až nyní?

Dále bude k dispozici podrobnější bojová statistika, která bude obsahovat data za stávající herní relaci včetně průměrného poškození zastaveného pancířem, koeficient uděleného/obdrženého průměrného poškození a průměrných získaných zkušeností.

Denní statistiky se jednou denně automaticky vynulují. I tak si je budete moci vynulovat kdykoli manuálně.

Wargaming do hry přidává spoustu zajímavých věcí, nicméně tyto věci ve hře měly být již před několika lety. Vytváří nové verze prémiových účtů, které jsou dle mého dost zbytečné. Osobně mám stále problém s ekonomikou hry, nejvíce mi žaludek zvedá právě prémiový účet, který je potřeba pro hraní vyšších tierů. Ať si kdo chce, co chce říká, prostě hrát tanky na tierech 8-10 bez prémiového účtu není pro vaši ekonomiku prospěšné. Bohužel to je asi logické, kdybyste neprodělávali, nepotřebovali byste prémiové tanky, které mají vyšší výdělky.

Statistiky přichází do hry, WOW!
Ohodnoťte tento článek!
4.37 (87.37%) 19 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Problem neni ani tak potreba premioveho uctu ale jeho cena. Ceny za ucet a tanky jsou absolutne nehorazne, za jeden tank mate celou hru jinde.. Bohuzel nenazranost WG a jeho postupne zmeny ve hre ktere nuti strilet goldy a tim padem potrebu premioveho uctu a tanku a to stale novych, tak tu hru uz davno nasmerovalo smerem k propadlisti dejin a tyto zmeny uz to nevyresi… Dalsi vec je potreba zdimat bohate evropany, na americkem serveru jsou ceny pokud vim o dost mensi..

  • Vysoká cena za prémiový účet? I pro ty, co jej kupují neekonomicky, tedy třeba měsíčně, vyjde na pouhých 270,-Kč, tedy ani ne na 10,-Kč za den. To je jako hodně? Wau. Ti co přemýšlí, si jej pořizují za goldy nakoupené ve slevách, a účet nakupují také ve slevě. Pak je cena o hodně nižší, a je hluboko pod 10,-Kč na den. Jo, nejraději bychom chtěli vše zadarmo, ne, ještě lépe, aby nám platili. Ale zamyslete se, ve světě je totiž zcela normální za zábavu platit a utrácet, ale my jsme si na to stále nezvykli. I ty mp3 stále krademe zdarma na netu a říkáme tomu vznešeně, že si je pouze stahujeme pro svoji potřebu. A že WG na hře vydělává? To je přece normální, proto se dělá business! A pro ty co platit nechtějí, je WG štědré, mohou hru hrát stále zdarma, bez utrácení peněz. Čas od času se tu pro ně objeví maratón či jiná akce, kde lze zdarma vyhrát nějaké ty goldy, dostáváte zálohy na kredity, a dokonce si můžete vyjet tank 8 tieru zdarma. Tak co si stále stěžujete vy závistiví nenažranci. Jo, já zapomněl, že maratony jsou náročné a musí se pro to něco udělat. Ale vážení “soudruzi”, ve světě nikdy nic nebylo, není a nebude zadarmo. Dokonce i v tom socializmu se muselo dělat, divné že? No a komunismus, kde by každý dostal vše co chce a potřebuje zdarma, naštěstí není a nebude, takže budeme muset “prašule” stále vydělávat, a za to co chceme platit. Tedy on komunismus pro některé existuje už dnes, ale to je jiná kapitola. Nutí vás někdo platit a kupovat si tanky? Ne, je to jen váš osobní rozmar, že utratíte za zábavu. Pokud nechci, nekupuji. Pokud nechci a přesto kupuji, pak na to dokonce nadávám, tak patřím do ordinace MUDr. Chocholouška. A americký server s naším nesrovnávej, tam je to úplně o něčem jiném a podmínky nelze s Evropou srovnávat.

 2. Přečtěte si to po sobě, prosím. “Již už” a celková úroveň horší středoškolské slohovky.

 3. Bohužel v dnešní době se stále přidávají nové věci do hry a ty nové věci si člověk převážně musí koupit za reálné peníze.. Tanky jako je IS3A nebo Progetto jsou dost přehnané a přes všechny sliby, že tyto tanky nikdy nepřijdou do obchodu je tam vidíme stále a stále znovu. Já se neptám proč teď přidáváte vylepšení do hry já si myslím že odpověď znám. Doteď přidávali něco na čem oni vydělají a když zjistili, že už těch způsobů je dost tak teprve potom se začnou starat o spokojenost hráčů a dávat takováto vylepšení do hry, aby nalákali další hráče co do té hry něco vrazí… Mrzí mě to, že wargaming v první řadě zajímají peníze a až pak hráči. Mělo by to být alespoň nastejno…

 4. Je to pravda, ceny jsou všude jiný, bohužel. Prémiový účet není třeba. Furt dávají nějaké spotrebaky zdarma, tak je prodej a máš to jako prem. účet. Dělají si nás dojnou krávu? Dělají. TAK NIC NEKUPUJ. Nehejti a hraj zdarma, jako já.

 5. Prosím upravte
  nebo přestal hru hrát s nějakého důvodu
  Děkuji
  Kazí to celkový dojem

 6. Berti toho napsal hodně a až na pár “slov” by se dalo říct, že obsahově to přesně vystihnul. Prostě je to tak. Nic není zadarmo a ani být nemůže, zbytečně dál komentovat. Přidávání nových prvků do hry….a co by chom asi hráli, kdyby nepřidávali? Mám aktuálně 7 strojních inženýrů a na poslední 4 mi chybí absolutní minimum. Kdybych chtěl, dám to i za volné. Jedině co mi chybí jsou “koláče” a i když jsem se stím zatím vnitřně moc nesrovnal, jdu je hrát. Tak že, nový obsah do hry ? SEM S NÍM !!!! Že to stojí nějaké penízky? Vždyď je to dobrovolné…nechceš? nemusíš!!!!! Jen tak mimochodem a opravdu se do nikoho nenavážím !!!! průměrné měsíčné kuřácké potřeby průměrného kuřáka v ČR přesahují hodnotu prémiového účtu a dvou osmičkových prémiových tanků !!!! Každý měsíc!!!! Někdo si rád zakouří a někdo pro svojji zábavu si pořídí nějaký pémiový obsah každý měsíc. Každý podle svých vlastních potřeb. Prostě a jednoduše nebrečte pořád nad tím a tím a tím…jak popisuje i Berti a BAVTE SE !!!!!! No a koho to už nebaví, tak si najde zábavu jinou. Je to hrozně jednoduché. Ovšem neustálé brečení je trapárna. Na závěr snad už jenom konstatování, že tahle hra, nám hráčům NEPATŘÍ !!!! Takže užívejme, bavme se, neraďme jim jak je to špatné a jak to mají předělat a hlavně NEBREČET POŘÁD !!!!!

Comments are closed.