Srpen ve znamení české republiky!

7

Prázdniny v Česku odstartují Tankový festival, české akce začínají 9. srpna. Festival je v plém proudu a spousty úkolů se navzájem překrývají, proto je dobré soustředit se na úkoly a vybírat si své cíle pečlivě, aby jste se v misích posouvali vpřed.

Bohužel opět zde dle mého není zajímavá varianta pro lidi, kteří se například vydají na dovolené a nemohou si užít speciální mise.

shot_669 infographics_czech_holidays_cs_DcWNS5C

Srpen ve znamení české republiky!
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 10 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  • No, bohužel bych to lépe nenapsal … toho času je tak akorát a lidi si to užijí. Nicméně jsou doby dovolené, pěkného počasí, osobně trávím daleko více času na kole, běháním a s dětmi, než u tanků. A tento stroj mne bude asi fakt mrzet :/

   Přitom by například stačilo, kdyby každý hráč mohl maraton odstartovat během tří dnů.. tím si zvýšil možnost maraton dokončit celý … ale to by asi WG vydělalo daleko méně 😀

 1. Nejvíc ze všeho mne štve, že jsem se zařekl, že už nic od WG nekoupím dokud budou jezdit kolohnusy.
  No a teď už jen z principu, že je to čechoslovák bych ho nejraději koupil. A to je mi dokonce jedno jak je “špatnej”…
  Asi budu mít na hlavě plešku od toho jak se budu drbat při přemýšlení 🙂

 2. 😀 Dobře ty.
  Já moc nepřemýšlel ale svrběla mě ruka když jsem vyťukával číslo kreditky tu šílenou cenu.

 3. Mě by zsjímalo, že když koupím prémiák T27 (jen kdyby náhodou, ještě jsem se na 100% nerozhodl) a splním s ním misi, zda se bude automaticky započítávat i splnění mise s tier IV.-X. Anebo to budu muset jezdit zvlášť?

  • Jestli máš na mysli mise pro čechoslováky chápu to asi takto: splníš buď mise se Škoda T27 nebo ty druhé, obojí najednou splnit nelze. A protože jsi za tu T27 utratil prachy tak jsou ty odměny lepší, bez T27 třeba vůbec nedosáhneš na tu ženskou posádku. Ale mohu se plést.

  • Tak oprava (zkouknul jsem video): můžeš splnit mise pro tanky IV. až X. úrovně a když si později pořídíš Škoda T27 mise zopakuješ a dostaneš i ty lepší odměny ale musíš to stihnout do 19. srpna.

Comments are closed.