Medaile pro fotbalisty + fotbalová garáž

  29

  Pokud jste ve World of Tanks sběratelé medailí, vězte, že i během fotbalového módu půjdou dvě zajímavé získat. První je za hattrick, tedy za tři góly a druhá za vítězství, kterou je možné získat opakovaně. Zároveň pro vás máme video nové fotbalové garáže, která bude během módu spuštěna na oslavu probíhajícího fotbalového mistrovství Evropy. Co myslíte, dostanem tam čočku, jako vždycky?

  Medaile za vítězství (dá se získat opakovaně)

  Medaile za hattrick

  Sdílejte
  Předchozí článek3. 6. 2016
  Další článekDetailní screeny z fotbalového módu
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  29 KOMENTÁŘŮ

  1. Ahoj,mimo toto téma,nevíte prosím,kdy se bude prodávat ten AC4 Experimental,jelikož v Rusku a v Asii už ho mají..předem díky

    • Haaahaaaa prej co je to ta čočka 🙂 ty krávo 🙂 , to je že dostaneš klepec

   • To je to jak tam běhá těch 11 rádo by fotbalistů a snaží se napodobit hraní toho co hrají na druhé straně těch dalších jedenáct. 😀 Akorát naším to moc nejde. Něco jako ve WoT když prohravaš za 3 min 14:0.

    • Tady někdo věří že ty naše simulující primadóny něco uhrají. No LOL, český sport je až na světlé výjímky naprosto zmasakrovaný.

    • Rozdíl je v tom, že zatímco naši soupeři hrají fotbal, ty naše primadony hrají jen kopanou. A vše také záleží na tom, jak bude hrát „skleněný princ“, alias Rosa 🙂

   • čočka je tušim šošovica. A čo sa týka zmyslu tej veci tak slovenský preklad: Dostanú na miču a domov pôjdu s hanbou.

  2. To se říká když chceš být slušný. Jinak řečeno: „Dostaneme tam na prdel?“ 🙂

   • Fotbal je velmi podobný kriketu…

    “Kriket,” spustil jsem, “je anglická hra, kterou hrají dvě mužstva po jedenácti hráčích. Hraje se na házecí dráze dlouhé dvacet metrů. Na každém jejím konci stojí tři tyčky osmašedesát centimetrů vysoké a vzdálené dvacet centimetrů od sebe. Každé ty tři tyčky tvoří branku. Kriket se hraje pálkou a míčem. Pálka je jako na jedné straně zploštělý kyj a nesmí být širší než deset a půl centimetru a delší než devadesát šest centimetrů. Míč je asi tak velký jako pomeranč, váží mezi sto padesáti pěti a sto šedesáti třemi gramy a povrch má z červené kůže. Kapitáni obou mužstev losují, aby rozhodli, která strana bude odbíjet jako první. Hra se zahájí tak, že dva hráči odbíječi strany stojí s pálkami před oběma brankami. Druhé mužstvo útočí a devět jeho hráčů se rozestaví v poli. Zbývající dva jsou házeč a brankář a zaujmou místa za oběma brankami. Házeč pak hází míčem od své branky na druhou branku. Jestliže její tyčky srazí, je odbíječ vyražen. Odbíječ brání pálkou svou branku před míčem. Odrazí míč do pole a devět hráčů v poli se ho pak snaží chytit. Odbíječi se mezitím mohou pokusit vyměnit si přeběhem místa před brankami a získat tím body …”

    https://brmbolec.wordpress.com/2013/03/16/patrick-ryan-jak-jsem-vyhral-valku-kriket/

    • Tu knížku jsem četl snad 40x. Absolutní maso! 🙂 „Jmenuji se Ernest Godbody, poručík s plným platem, číslo 131313.“

     • Miluji scénu, ve které ti dva mazáci zkoušejí kdo z nich má lepší falešný zuby a rozbijí si je.

      • Tak ta pasáž o ruských vojácích, což jsou vesměs mongolové mluvící výhradně za pomoci slov „UG UG“ a „Taváryš“, na rukou nosí „zlaté brnění“ (řady náramkových hodinek) a se kterými se dá pobratřit jen tak že jim dáš přes držku a ožereš se s nimi je taky kvalitní, u nás bohužel ve většině vydání vystřižená, protože překlad pochází z roku 1967 😀

    • Chlapi, fotbal nesnáším, jezdím hard enduro. Tanky mám moc rád a fotbal mod je super!

  3. Ahoj, nevíte někdo jestli v tomto modu půjde skillovat posádka??

   • No budeš tam mať špecialny skil ale po skončení toho evetu ty zoberú tank aj posádku

   • Ne, nepůjde. Posádka bude 1 maník, po skončení módu bude přecvičen na tier1 = velitele tanku MS-1.

  4. „… dostanem tam čočku, jako vždycky?“

   Obávám se, že tento výrok se velmi snadno dá vyvrátit sporem.

  5. skoda ze nie ste v skupine so slovakmi, minimalne jeden zapas by ste urcite vyhrali 🙂 🙂

   • Slováci mají větší národní cítění…narozdíl od našich hráčů v pestrobarevné obuvi,se dokáží zbavit myšlenek na lukrativní smlouvy.Tudíž jim dávám větší šance,i v případě jejich nepostupu ze základní skupiny si myslím,že z pohledu fotbalového fanouška budou oceněni za předváděnou hru a úsilí)).
    Naštěstí bude dost zápasů,ne jen ty 3 infarktové v podání našich))…Bez ohledu na výsledky si hlavně přeju,ať se fakt hraje fotbal a ne fotbalové šachy)).

  6. Za mě mód úplně na prd. Nejde si tam cvičit posádka, nejde tam nic. A to ani nemluvě o tom že mi minule nedali medaily, jediný důvod proč jsem to hrát. Už nikdy více. Já chci rally.

  Comments are closed.