Skrytý buff Conqueror Gun Carriage Buff v aktualizaci 1.5

4

V aktualizaci 1.5 se objevilo několik úprav dělostřelectva, jednalo se hlavně o různé nerfy (oslabení). Nejpozoruhodnější úprava se týká právě Conqueror Gun Carriage. 

wga-5488-ontrack-totheconqguncarriage_684x280

Rychlost střel HE se snížila o 9%, což vyústilo v něco, co nikdo nepředpokládal, maximální dostřel se snížil z 1000 na 820 metrů a trajektorie střely se rovněž změnila a stala se strmější.

9162_skrytoe-uluchshenie-artiller

Takhle vzniklo to, že CGC byl posílen tím, že je schopen střílet za krytí a zasáhne tak slabé horní pancíře nepřátelských tanků ještě účinněji. Jeden z komunitních manažerů WG uvedl na ruském fóru, že se nejedná o funkci, ale že je to „chyba“ a bude taky opravena. Maximální rozsah a trajektorie se změní zpět, zatímco nerf střel zůstane.

Post z fóra:

image0

Skrytý buff Conqueror Gun Carriage Buff v aktualizaci 1.5
Ohodnoťte tento článek!
4.43 (88.57%) 7 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Ale prdlačky, žádný skrytý buff, jen se granát začal chovat tak, jak má. Všechny pomalé granáty mají vysokou balistickou křivku, což je u dělostřelectva i výhoda. A ve WoT to tak funguje. Jen to chlapcům z WG jaksi nedošlo, že když uberou rychlost granátu, dojde k navýšení dráhy letu granátu.

  2. Ani u ostatných artyn som nepostrehol zásadne nerfy… momentálne hrám gw pantera a stále je nepríjemná….

  3. Co tak sleduji streamy, tak m8 to pripada, ze tech artyn snad po patchi 1.5 jeste pribylo. Bitvu bez arty si pomalu ani nevybavuji.

Comments are closed.