Sandbox – Změny v poškození HE munice

  28

  U všech vysoce výbušných granátů je odstraněn indikátor „Průměrná průbojnost pancířem“, kromě dělostřelectva. Nyní je to technicky 0. Nicméně, + -25% RNG zůstává.

  Dejte si pozor, WG znovu posílila artilerije.

  Některé nejdůležitější změny vlastností:
  • KV-2 (vysoce výbušný)
  – Poškození munice HE z 910 na 330
  – Průměrná penetrace zbroje je 0 na každé HE munici.

  • T49
  – Poškození munice pomocí odpalovacího děla z 910 na 330
  – Poškození druhou vysoce výbušnou municí z 910 na 365

  • Panhard EBR 105
  – Poškození municí HE z 500 na 180

  • Jagdpanzer E 100
  – Poškození HE z 1400 na 415

  • E 100
  – Poškození HE z 950 na 320

  • O-Ho
  – Poškození HE z 890 na 320

  • Type 5 Heavy (výbušný)
  – Poškození hlavní výbušnou střelou z 900 na 330
  – Poškození druhou vysoce výbušnou střelou z 900 na 365

  • FV4005 fáze II
  – Poškození HE municí z 1750 na 480
  – Odstraněn druhý výbušný náboj: 182,9 mm HE HESH Mk. 1

  • T110E3
  – Poškození HE municí z 1100 na 345

  • Objekt 268
  – Poškození HE municí z 1100 na 330

  • Objekt 268 Option 4
  – Poškození HE municí z 840 na 330

  • Strv 103B
  – Poškození HE municí z 480 na 170

  • IS-7
  – Poškození HE municí z 640 na 230

  • Objekt 261
  – Poškození HE municí z 900 na 1000

  • T92 HMC
  – Poškození HE municí z 1300 na 1440

  Sandbox – Změny v poškození HE munice
  Ohodnoťte tento článek!
  2.28 (45.56%) 36 hlas/ů

  28 KOMENTÁŘŮ

  1. Hmmmm….
   Ale jak potom budu hrát s E 100, když potkám Chieftain v hull-downu?! To můžu jít rovnou přestat hrát WoT úplně….

  2. Jinými slovy, KV2 k ničemu, T49 k ničemu (rozumějte – nezábavné), jen tak dál WG 😀

  3. Co teprve fv4005, který v poho s HEčkma davalo přes 700 a teď ani ne 500? To jako fakt?

  4. Wg Di do píči dojebejte všechno a jen kvůli retardovanejch fialkam, to samé sebrali ste wtf100 aby fialky byli v klidu. Takový retard jako je Marty atd tu nemají co dělat. Je to hra snad pro všechny a pro zábavu a ne aby tě rozbil tyhle mistři s odměnovejma tankama. Opravdu super

   • Než budeš něco psát, tak se se svým malým mozeckem zkus alespoň trochu zamyslet… Píšeš hovno a za to, že neumíš hrát nikdo nemůže, tak hezky zalez okud jsi se vynořil a zůstaň tam…

   • Hře by prospělo kdyby se týmy tvořily podle skillu třeba jako ve fotbalu na 3 ligy. Nový hráč by začal ve 3 lize a když by dosáhl wg hodnocení třeba nad 5000 postoupil by do 2 ligy, pokud by se zhoršil spadl by zpátky do 3. ligy. První liga by byla třeba u hodnocení nad 7500. Tak by se nestávalo, že si ti slabší hráči mnohdy ani nevystřelí, když potkají četu fialek. SK Sokol Brozany taky nehrají s FC Liverpoolem. Možná by pak nekončila většina her 15:3 apod. Urážet dobré hráče nebo naopak ty slabé je znakem hlouposti. Nemusím být Usain Bolt abych si rád zaběhal a mám na to stejné právo jako on.

    • Jo a pak by si blbečkové vesele drandili proti sobě a dobrý hráč by čekal na bitvu 2 hodiny jako čurák….

     • Ale houby by čekal. V neděli jsem se nedokázal lognout na EU2, protože tam údajně aktuálně hrálo 80 tis hráčů, což je limit serveru. Máš pocit, že by se tam nesebralo tak 10 až 15 tisíc hráčů s WG hodnocením nad 7500? Myslím, že by jich tam bylo daleko víc. WG hodnocení 7500 není žádná rarita.
      Pro jak píšeš “blbečky” – (no je to Tvůj obrázek, co jsi za člověka, tvůj životní postoj) – by se ta hra stala zábavnější a pro “dobré” hráče by to byla výzva. Nebo máš strach, že by jsi už nadále nebyl “dobrý”?
      Ono je to tak sladké farmit hráče co jsou výrazně slabší co? Ten pocit nadřazenosti, kdy se mi nikdo nesměje, že je mi 17 roků a vážím 130 kilo. To blaho. A teď bych o to měl přijít? NIKDY!!!!!

  5. Uvědomte si že to zhorší +- 10 tanku maximálně, takže brečíky jsou zbytečné

   • Za poslední dva roky se udělalo na tancích tolik “destrukčních” korekcí že mne osobně hra již přestala bavit. Teď mluvíte o +/- 10 tancích, ok, ale to jen malý dílek z toho velkého “vylaďování” od WG. Osobně hraji jen za jeden národ a KV-2 bylo pro mně s “vrhačem popelnic” jeden s nezabavnejsich tanků. Ze hry se vytrácí zábava, poslední dobou jen frustrace. Můj názor. Mějte se

   • Máš pravdu rajčata fňukaj protože s takovým Typem, Oni atd už jsou v prdeli

  6. To nejzábavnější na KV-2 chtějí zrušit? To je ale pěkná pitomost.

   • Fakt prima zábava když se do hry logne na jedné straně četa KV-2, doplní je jedna random. To se můžeme smíchy umlátit, jak enemáci kličkujou mezi létajícíma popelnicema. Tedy pokud zrovna my nejsme ti enemáci. Pak už to zase taková zábava není.

  7. Souhlas. Dodam, ze to co platilo na kolomrdky chcou vzit. Hlavne vymyslet picoviny typu dve dela na jednom tanku, auta v tankove hre, koridorove mapy, artyny ve mestech apod…

  8. Já nikdy s KV2 nedal 910 děláte si srandu celkově GJ WG ještě že už to moc nehraju

   • Je tam rozptyl, 910 přesně nedáš, ale jo. Neládoval si špatnou munici?

  9. Gratuluju WG, opět ste našli způsob, jak ztratit další procenta hráčů…tleskám!

  10. Tak tohle je vážně smutný. Asi Vážně nechápu důvody, ale zabít takto některé tanky mi přijde smutný. Zrovna prostě KV2 a KV2R byla sranda a ten tank je jen o tom. To samé hvězda …, která už po nerfu je dost bídná.
   Nicméně přidat “hovn…) artynám a ubrat ostatním mi přijde jako krok, který tedy fakt nechápu.
   Jediná věc, která kazí celou tuhle hru nejvíce.
   Tak snad Vás WG hovínkáři uživí, protože platím si za zábavu ne za flustraci a po párti fakt skvělých krocích z Vaší strany opět návrat do hlubiny bezvědomí a “naser-párků” …

   — Zajímal by mě fakt důvod PROČ? —

  11. Také mi to moc nedává smysl. Ale člověk si už zvykl na malicherné změny. A mini anketa, kdo si myslí, že dělo 120 mm na foch b je dobré? Včera jsem měl 10 bitev (na zkoušku) s osmickovým francouzským td se 105 kanonem a ten kanon je úplně někde jinde (ano, vím že má apcr munici), ale i přesnost a jiné parametry jsou o level výš. Za mě je to dělo 120 mm hodně bídné, na dálku člověk neprostreli, nebo netrefí a na blízko je to papír. Co tím chci říct? Že stará klasika (myšleno to, co je ve hře dlouho) v podobě 120 mm děla na foch, je v porovnání s jinými, novějším děly, těžce podprůměrná. Ten tred růstu penetrací, přesností a všeho, je neúprosný. Zmiňme třeba i KV-5, m103, t110e5,…

  12. no dobře,už je na čase odinstalovat 5let života ve WOT a začít si hrát jinou hru která aspnˇ funguje

   Amoredwar fare,Crossout Launcher a jiné…

   Evidentně Wot se chce zbavit všech hráču. GlumGT

  13. No uvidíme…já moc tanky, které střílejí hlavně HE nehraju – max. KV-2 což je na trolení velice zábavný tank…tož škoda, tak to prodám a hrát nebudu.
   Celkově WOT jde takovým zvláštním směrem, to se děje již delší dobu ( tuším od patche 9.18 ).
   Mně asi vadí na týhle hře primárně artiny – to považuji za největší opruz…Samo to má každý jinak a nedělám si iluze, že by snížili jejich počet max. jedna na hru – to by pak šlo.
   Asi největší škoda je, že není přímá konkurence – WT hrát neumím, AW se bohužel nechytlo a zase sebe můžu říct, že to prostě není ono.

   • Souhlasím s tebou docela dost mých kamarádů kvůly arty s hrou skončilo. Myslým že 1 arty na hru stačí. Přeci hrajeme snad world of tanks nebo snad ne

  14. Hej jako do dost posrali ja jsem vždycky chtěl fv4005 vykoumal jsem si ji ale ted mi bude k ničemu když odstrani goldové He a klasicke he davat jen za 480 to je výsměch pak ješte budou přidavat tankům HP a na apku damage jako jde to do sraček.

  15. Přestal jsem hru hrát. Za tohle co s tím poslední dobou dělají je to škoda času a peněz!

   • Na jak dlouho? Dvě hodiny? Půl dne? Nebo snad, nedej bože, na celý den? Vrať se, už to nemůžeme bez Tebe vydržet :-).

  Comments are closed.