Sandbox: Shrnutí první fáze

  2

  Minulý víkend se testovala nová mechanika HE munice, vývojáři shromáždili statistiky a nyní je analyzují.

  Zatím to vypadá, že mechanika HE munice funguje jak má. Nyní se Wargaming zaměří na další fáze testování.

  Od začátku testů byl hlavní bod budoucnost vozidel, která svůj styl hry zakládá na použití HE střeliva, například tanky KV-2, FV4005 Stage 2 a japonské těžké tanky.

  Momentálně Wargaming analyzuje taky názory hráčů a pečlivě se nastavuje hraní s těmito tanky. Kromě toho se v dalších iteracích sandboxu budou testy zabývat také změnami munice HESH.

   

  Co se momentálně děje:

  • Snížilo se poškození v závislosti na vzdálenosti od místa výbuchu. Na hranici zóny ničení se změnilo z 0,1 na 0,5. Snížení hodnoty poškození od bodu zásahu k hranici destrukční zóny lineárnější. Tato změna umožní způsobit poškození i při zásahu do externích modulů.
  • Zvýšila se šance na kritické poškození modulů.
  • Zvýšil se úhel fragmentační zóny v případě zasažení vnitřního modulu ze 45 na 60 stupňů.
  • Změnila se mechanika rázových vln tak, aby způsobily větší poškození. To platí zejména pro málo obrněná vozidla.
  • Opravila se chyba způsobující, že některá HE munice způsobila nižší poškození v předchozí verzi testu
  • Tyto změny by měly zvýšit užitečnost HE munice v jejich nové roli a zvýšit počet kritických chyb modulů ve srovnání s první iterací testu.

  Momentálně probíhá druhá fáze testování, Wargaming zvýšil poškození, upravil efektivitu. Uvidíme jak tyto testy dopadnou.

  Sandbox: Shrnutí první fáze
  Ohodnoťte tento článek!
  3.83 (76.67%) 12 hlas/ů

  2 KOMENTÁŘŮ

  1. tak toto sa vydarilo..Zatím to vypadá, že mechanika poškození He municí funguje správně bez problémů. Proto se nyní může postupně měnit účinnost HE munice…asi ze ked to spravne funguje bez problemov tak to treba rozdrbat…toto hocikto nevymysli

  2. *Bonus Code:

   S…..NOTHING

   *…stále zde není zavedena/chybí sekce na vkládání “bonusových kódů”, no … a proto tedy ani tento kódík (dávající spousty skvělého) není “úplný a něco v něm také chybí” ! 🙂

  Comments are closed.