Sandbox: Přepracování TechTree

9

Nový balance test přináší do hry mnoho vylepšení, jedno je například velice zajímavé. 

 • Přepracování Tech Tree: Mnoho tanků (92) bylo odstraněno, aby se snížil nepořádek v technologických stromech, a aby se zjednodušilo expení. Z technologických stromů bylo odstraněno mnoho vozidel nižší úrovně a některá vozidla nejvyšší úrovně jako AMX 30B a 30 Prototyp, Jagdpanther 2 a T-62A. Nebojte se, většina odstraněných vozidel se stane odměnovými a bude k dispozici těm, kdo je vlastní, a bude také v budoucnu představována jako odměna za událost.

Zajímala by mne ale kompenzace za expy, které jsme potřebovali na odstraněné stroje.

Sandbox: Přepracování TechTree
Ohodnoťte tento článek!
4.62 (92.31%) 13 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Šup šup vyzkoumat 113ku. Nedávno jsem se vydal cestou 111-5a, 1-4ku prodal a na 113ku vysral:(

 2. Takže churchill GC dali do pryč. To se dalo čekat. Ono to jiné řešení ani nemělo. Ten stroj je prostě na H. Kdysi se s ním dalo zahrát, když ještě šlo kempit a něco nastřílet, dnes se tak už nehraje.

 3. Zatial to vyzera neuveritelne rozumne. Zeby sa vo WG bliskalo na lepsie casy alebo len kratkodoby zablesk?

 4. Mě naštěstí 1-4 hodně bavila, tak jsem si jí nechal a vyexpil oboje. Hlavně přes vánoce se všemi bonusy nebyl problém 500k XP za sotva 70 her.

 5. Kompenzace? A jako za co? Máš-li tank v garáži, zůstane ti a bude z něj odměnový tank, který rychleji školí posádku, navíc bez postihu na přeškolení. Pokud tank nemáš, a stojíš o něj, měl by v době updatu stát v garáži, a je třeba ho zakoupit. Takhle to ve hře už několikrát v minulosti proběhlo, a v tomto případě to bude stejné, bez kompenzace, neboť není potřeba. Naposledy takto proběhla výměna “Hvězdy”, takže na jejím příkladu lze vidět, jak to pravděpodobně bude v budoucnu s dostupností T-62, 113 a dalších. Jejich dostupnost ve hře bude stejná jako je to dnes v případě “Hvězdy” nebo “Fošny”.

 6. Jako kompenzaci za expy, které jsme potřebovali na odstraněné stroje dostanete národní a univerzální plánky, jen se zatím neví jestli to bude v plné palbě, nebo jen např. 50% prostředků na výzkum.

 7. Crusader na 6 tieru…
  VALENTINE na 3.tieru…
  To snad není možný.. Co s tím vyřeší s tou hratelností? Když 2 tiery budou potkávat Valentine tak co se asi stane když je odolná jak prase.. Ta vyhraje i sama proti 4…

Comments are closed.