Sandbox: Nové tanky ve vývojových stromech

21

Máme pro vás fotografie tří nových středních a lehkého tanku, které se objeví v nově přepracovaném vývojovém stromě.

T6 Medium

Tier IV americký střední tank

Cavalier

Tier V britský střední tank

BT-5

Tier 3 sovětský lehký tank

 

 

Sandbox: Nové tanky ve vývojových stromech
Ohodnoťte tento článek!
4.94 (98.82%) 17 hlas/ů

21 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak tahle hra jde pěkně do mrdek….
  Prej pořádek v těch tree… Jen chcou usnadnit cestu noobům na X. tier

  • Kdysi se člověk musel na X. tier propracovat a tím pádem i něco uměl, dnes za pomocí prémiového účtu, potažmo volitelných 5x, modrých plánů, záloh, je na X. tieru za chvíli a pak ty hry tak vypadají.

 2. Tak asi sbohem. Těch změn už je v poslední době moc. Hru to může vylepšit, to neumím posoudit, ale dnešní zážitek ze hry se tak liší od doby, kdy jsem začínal, že mě prostě přestalo lákat hraní.

 3. Tady je vidět, že si moc dobře WG uvědomuje, že hra jde do kytek, když se snaží udělat dost radikální změny hry proti současnému stavu. Čas ukáže zda budou pro hráče přínosem anebo tu hru pohřbí.

  • Hra nejde do kytek, jen se mění složení hráčů a WG, jako každá jiná normální firma, na to musí reagovat. To je bohužel něco, co někteří, zejména dlouholetí, hráči stále nechápou a nechtějí pochopit. Před lety, kdy hra vstoupila na trh, byla doba, po kterou průměrný hráč zůstával i jednoho herního titulu byla cca 3 roky! Dnes je doba někde mezi 12-16 měsíci. Takže změny jsou nutné, nikdo z nové generace hráčů, a je to ve všech hrách, nechce trávit čas na místě, postup hrou musí být přiměřeně rychlý, a musí odpovídat tomu, aby hráč za uvedenou dobu dosáhl na vrchol jakékoliv hry. Pouze malé procento z nových hráčů zůstane déle, a pouze malé procento z hráčů zajímá nějaké xvm a statistiky. Tohle je možná “nepochopitelné” pro některé “skillové” hráče, ale je to tak. Nic s tím neuděláte, většina hráčů si zahraje tak max. 5-10 her denně (zhruba hodinka hraní), a neřeší svůj “skill”, protože na to nemají čas. Oni skutečně hrají pro zábavu a odreagování, bez ohledu na porážky (pro mnohé z vás nepochopitelné), tedy využívají hru k tomu, k čemu je určena. A protože neřeší staty, k čemu také že, mohou hrát a bavit se tím, že se prohánějí ve virtuálních tančících a mají z toho radost jako malí kluci. Pro ně, také tu hro Viktor stvořil, a proto je koncept tak úspěšný.
   A jen díky tomu, co WG dělá, tu hru můžete stále hrát, byť to asi nikdy nepochopíte.

   • Až na to, pokud chci hrát pouze hoďku denně a nic neřešit, pak nepotřebuju platit. WG zatím peníze chce, alespoň podle jeho chování. Takže ať si klidně nechají utéct dlouholeté a zároveň, často platící hráče. A nahradí je tímto.

    • To se pleteš, jsou lidé, a není jich málo, kteří platí i za tu hoďku, kupují si tanky, prémiový účet, tanky a ostatní prémiový obsah a neřeší, že hrají jen hoďku, nebo dokonce nějaký den, dva týden vynechají. A je jich hodně, přesněji je jich tolik, že hra stále může běžet a vyvíjet se. Tenhle problém a chování “hráčů” je složitější, a WG ví, co dělá, a jak to dělá. Ono chování hráčů a finanční toky do her nelze, zjednodušeně řečeno, vysvětlovat logikou, že nebudu přece platit, když nehraji, nebo hraji málo. Tohle v herním průmyslu, až na pár výjimek neplatí.

   • Bertiboom to : máš pravdu že drtivou většinu hráčů xvm nezajímá ,ale chtějí ve hře zábavu a ta bohužel ve hře chybí. Říkal mi jeden otec od rodiny ( je to špatný hráč), že to musel včera zase vypnout protože to bylo nehratelný. Každý od jakékoli hry očekává zábavu a ne to co WG momentálně nabízí. Hra jestli půjde do kytek nebo neskončí rozhodnou stejně hráči ne WG.

    • Boollman jak by jsi si tu zábavu konkrétně představoval? Mě třeba to baví, občas mě nějaká hra nasere, ale v součtu ji hraju rád, potěší mě třeba splněna mise, nějaká podařená hra atd..

     • Vystihl jsi to naprosto přesně, a tak to má většina hráčů. Ono i to “nasrání” a vypnutí hry patří k zábavě. Je to právě ten adrenalin, co tě zpravidla přivede zpět. Bohužel toto stále někteří “honiči e-péra” nedokáží pochopit. A právě díky těm platícím “rajčatům” co hrají občasně a tak hodinku denně hra stále běží. A dokud bude jejich příliv zajištěn, hra stále pojede.

 4. Prémiové účty jsou kravina nakoupené noobove mají desky a jiní se tam musí protlacit

  • Možná by neuškodilo si základní vzdělání, moc jsi toho asi ve škole nepobral. Ono bez těch prémiových účtů a dalšího prémiového obsahu hry, by to jaksi nešlo. Někdo musí platit účty za chod hry, její vývoj. Tvoji rodiče (předpokládám podle toho co, a jak jsi napsal, že jsi ještě dítě školou povinné) také chodí do práce nebo podnikají, aby tě “uživili”. Tak to na světě totiž chodí, nic není zadarmo, a pokud to má být zadarmo, musí to někdo platit. Ale k tomu také dojdeš. 🙂

 5. Změny mi moc nevadí protože hraju WoT mercenaries a blitz, takže

Comments are closed.