Rychlovka na dnešní večer

  7

  “Ve čtvrtek ve 20:00 hodin probíhá turnaj 1vs1, vše běží jako po másle a hráči platí za Defendera a ostatní prémiové tanky. Tak proč si to trochu neužít předtím než nám skončí pracovní doba.”

  Tohle byly myšlenky všech zaměstnanců, kteří se v tu dobu nacházeli v hlavním sídle Wargamingu. Podle videa výše se zdá, že si to pěkně užili. Kdo si to však tolik neužil, byli hráči, kteří shodou náhod zrovna hráli hru v serveru EU2. Anebo ti, kteří bojovali o přední příčky v turnaji 1vs1, který se koná pravidelně každý čtvrtek. (Beroun: Já jsem jeden z nich.)

  Jedním z možných důvodů byl možná ten, že Quickybaby ve svém streamu chtěl hrát čety se svými diváky. Jelikož byl v EU2, strašně velký počet hráčů se nahrnul do tohoto serveru, a v důsledku extrémnímu přetížení se server zhroutil.

  Beroun: Naštěstí jsem byl po dvou hrách na 1. místě ve skupině, a to místo mi po všech technických remízách zůstalo :). Nechtěl bych být však v kůži hráčů od 3. místa níže. Video je hodně vtipná ukázka toho, jak WG pracuje. Všimněte si loga v kanceláři, točili to fakt u nich.

  Rychlovka na dnešní večer
  Ohodnoťte tento článek!
  4.33 (86.67%) 12 hlas/ů

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. Timto vam WarGayming ukazuje, ze na vas se.. a pretizeni serveru je normalka..

  2. No mě to přijde jak záběry ze supportu 😀 Takhle tam ty šulíni asi pracují 😀

  3. Panové, tohle je lokalizační tým. Ti opravdu artilerii neopraví 🙂 Navíc to video opravdu není ze včerejška, ale z roku 2015.

   • Jo no, ten článek je tak trochu “přání otcem myšlenky”…všechno to o spadlém serveru, QB a nějakym 1v1 turnaji jsou plačky o ničem, gg redakce, gg.

  4. … btw … co zmínka o Patrikovi … hmm to ani náhodou …. hlavně, že tu máme několik po sobě jdoucích článků o neuvěřitelně dynamicky se vyvíjející (klesající) hře AW … které nikdo nikdo nečte, ani o nich nediskutuje … nevim, nevim, tohle se moc nepovedlo ….

   • Ale čte…Mike ma asi AW…pise o nem…diskutovat?O cem?))…jsou to clanky o hre….bud to hrajes,nebo ne…bud ti to da info, nebo to povazujes za bezcennost…je to o volbe kazdyho z nas.A tim, ze haniis jednu hru na ukor druhe, to tvou bezvyznamnou pozici nikterak nezvysi))…

  Comments are closed.