Rheinmetall Skorpion G spatřen na EU

  30

  Děkuji hráčům Zeleratorovi a HALUZákovi
  Tento víkend byl na EU spatřen nový prémiový německý stíhač tanků 8. úrovně Rheinmetall Skorpion G. Pravděpodobně se bude jednat o podobný tank, jak tomu bylo u Mutze nebo korejského Pattona, tj. tank se speciální kamufláží. Všechno ale záleží na marketingu. Ale nemělo by se jednat o nic výjimečného – dlouhý čas nabíjení a pohyblivost podobná německému Pantheru 8,8. Charakteristiky jsou níže.

  Charakteristiky:
  Úroveň: 8 TD
  HP: 1150
  Motor: 650 hp
  Hmotnost: 38,23 tons
  Měrný výkon: 17 hp/t
  Maximální rychlost: 60/20 km/h
  Rychlost otáčení podvozku: 30 deg/s
  Rychlost otáčení věže: 18,8 deg/s
  Odpor terénu: 1,2/1,5/3
  Dohled: 360
  Rádio: 400

  Pancíř podvozku: 30/16/20

  Kanón: 12,8 cm Kanone 43 L/55
  DMG: 490/490/630
  Penetrace: 246/311/65
  ROF: 4,92
  DPM: 2410.8
  Čas přebití: 12,2
  Přesnost: 0,3
  Čas zaměření: 2,1s
  Deprese: -5/+14

  Sdílejte
  Předchozí článekakcido: akcidovo jednohubky #9
  Další článek7. 8. 2016 Britské tanky #2
  Excalibur.cz
  Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

  30 KOMENTÁŘŮ

  1. tohle si chci koupit, ale az najdu misto, kde jsem v jahodach zakopal svy penize 😀 😀

  2. vysoké ako JgT 8,8 a papier ako Rhm. , viditeľný po každom výstrele a depresiu dostaneš akurát tak z neho a nie z dela….no nekúp TO!

   • Znalec se ozval, takových tanků je hodně, např. 50 100, 50B, FCM a stejně jsou skvělí, takže ……

     • Presne aj super dohlad a zbran oproti panterovi 88 ktory lutujem ze som ho kupil to delo sa nesprava ako nemecke ale ako nejake francuzke delo nema depresiu ani pene v X ste v nevyhode lebo nikam neujdete 🙂

  3. Ti co sleduji jiné portály WG než EU, tak ví, že na Americkém serveru se bude prodávat od 18.8, tedy je možné že i tady když byl spatřen na EU a většinou takovéto názvy učtu = tank byl prodáván v brzké době.

  4. hm.. koukám takový podtierovaný grill 15. uvidíme s jakou cenou se vytáhnou.

   I když. Uvidíme s čím vytáhnout na sandboxu ( ano vím, že tier 8 bude až za xxx měsíců, ale jak je známo. tanky se v obchodě často objevují znova a znova. ) jak tam dopadnou tier 8 prémiové vozidla a zda se wargaming uráčí v případě zásadních nerfů vracet peníze v goldech zpátky ( tak jak to bylo u SP a jeho brutálním nerfu pančíře )

  5. Na 100% kupuju. Tohohle mazlíka musím mít. Rhm je úžasnej stíhač .. Tohle je jen rychlejší s větší depresí a o sekundu delším reloadem .. To je i tak super 😀

  6. Lepší než RHM… Camo? Stejně se spotneš po výstřelu, ať už jsi v RHM nebo v E 100
   Otočná věž… Je přesnější 0,3 a 0,35 je velký rozdíl, i když se to nezdá
   2x rychlejší než RHM… Porovnat: T-34 s KV-1…

   Tohohle bych chtěl. O vteřinu delší nabíjení. No, většinou se to stejně nepoužije, ale nejde mít všechno

   • s RHM se rozhodně nesvítí po každým výstřelu, ani po každým druhým…jen pokud neznáš mechaniku hry a hrajes se stock posádkou 😛

  7. M56 Scorpion je ❤️❤️ Ale tohto Scorpiona chcem už odkedy ho QB stramoval . Teším sa naňho . Ale dúfam že sa ešte niekedy objaví e-25

  8. Vypadá to docela zajímavě, ale takové rychlosti jako Grill 15 to dosahovat nebude jak spousta lidí od toho očekává, na to bacha. Bude to o trošku línější Jagdpanther II a o trošku rychlejší než borsig. Změnit pozici půjde rychle pokud pojede z kopce. Ono určitě bude nějaký představení od kontributorů.

   Jako líbí se mi to, teď hraji Ferdu a s touto zbraní mám největší poškození z 8.tierů, jenže Ferdu s 1500 hpčky a nějakým armorem lze hrát jako heavynu. Nevím jak se bude hrát tohle, ale vím to, že to bude super prioritní cíl, je to velký, papírový na hečka a nebezpečný.

  9. Nelíbí se mi na něm 2 věci = deprese kanonu je 5 stupňů? Proč? Korba je pod kanonem dostatečně nízko a střecha věže nevadí závěru kanonu… Takových 8-9 stupňů by si zasloužil, aby mohl hrát přes kopec jako Grille 15.

   Druhá věc: Odpor terénu je strašný, to zase bude další lenoch.

   Trochu moc doprasené prémko vzhledem k tomu, že hraní s ním je hra na distanc a mapy jsou relativně malé, hodně je jich městských a plné koridorů.

   • Depresi má přes bok 7, zepředu 6. A nebude to pohyblivý jako panther 8,8, spíš jako IS3ka, není to žádný op jako to naprvní pohled vypadá.

    Já bych to navrhnul jinak, zhoršil bych staty zbraně a dal bych tomu odpor terénu na trávě 1, aby s tím šlo změnit rychle pozici. Tohle je takový o ničem.

  10. Tak jsem dneska také potkal teto stroj.

   Vypadal zajímavě, ale spíše by mě zajímalo co to bylo za testera. Teda takový faily co tam předváděl… 🙁

   • Já bych se tak nekasal s tím nákupem. WG už ráčilo hodně prémiáků z*urvit díky soft stats. Vyzkouším na testserveru … těch -5 deprese je doufám jen směrem dopředu a na bocích BY MOHLO být alespoň -8.

  Comments are closed.