Recenze dvouhlavňových tanků (stojí za to grind?) ST-II

6

Než vše celé uzavřeme, podíváme se na krále této linie těžký tank ST-II. Je to ale opravdu král?

screenshot_1-copy

 

Tanky s dvojitým dělem jsou ve hře nový jedinečný koncept a protože sdílejí mechaniky podobné autoreloader,ům neexistuje žádný těžký tank, který byste s nimi mohli přímo porovnat. Kvůli přezkumu však porovnáme tyto nové tanky s jejich nejpodobnějšími protějšky na úrovni a řekneme vám, jestli tato nová linie stojí za to.

Pokud jde o to, jak dobré jsou tyto tanky, osobně si myslím, že bychom se měli k těmto tankům přistupovat opačně, protože je řadí od nejhorších k nejlepšímu.

ST-II

screenshot_12

ST-II je dokonalý tank s dvojitým dělem, který bude vašim cílem. Počínaje úrovní VIII a vedoucí k úrovni X jsou nové tanky s dvojitým dělem jedinečné koncepce, které mají velmi specifický a občas vysoce obohacující herní styl, ale to neznamená, že jsou dobré, a pokud jde o ST-II, , je tomu právě naopak.

Palebná síla

screenshot_8 screenshot_7

  • Chování zbraní funguje docela dobře, netrvá dlouho a máte domířeno (díky úžasným statistikám) a přesnost je taky v pořádku.
  • Jediným výjimečným, ale relativně zbytečným faktorem je to, že statistiky, které určují rozmíření při pohybu věže, jsou šíleně dobré, když při otočení věže sotva (pokud vůbec) ztratíte jakoukoli přesnost a nemusíte znovu zaměřovat, ale je zde docela velký problém, pokud se snažíte věž na někoho otočit. Je velice pomalá, takže si připadáte jako ve spomaleném filmu. Co s vámi asi udělají střední tanky?
  • Při střelbě za pohybu se zdá, že ST-II je v pořádku, některé střely by mohly netrefit, ale není vzácné, aby dvojitý výstřel zasáhl cíle v pohybu na relativně velké vzdálenosti.
  • Skvělé výměny typu peek-a-boom s téměř 900 zaručenými alfa životy (pokud proniknou oba náboje).
  • -8 deprese děla je užitečná. Díky tomu je mnoho výhodných pozic k dispozici, zatímco jsou nepoužitelné pro ostatní sovětská vozidla.
  • Opětovné nabití zbraně je ve srovnání s jinými tanky na stejné úrovni horší, pokud se vám nepodaří dvojitý výstřel budete v problémech.

Celkově to určitě může fungovat na desáté úrovni, zejména když budete s týmovými kolegy. Poškození 900 alfa dvojitým výstřelem způsobí, že tento zbraňový systém bude docela zábavný, i když někdy poněkud matoucí.

Pancíř

screenshot_9

 

Pokud jde o pancíř, je to stejné jako u běžného ST-I. Tank se nemůže spolehlivě dostat trupem dolů, protože mohutná kupole je vždy viditelná a není těžké proniknout). Co se týče korby, díky tvaru je poměrně obtížné správně srovnat tank aby odrážel střely, horní plát má velmi velké slabé místo.

Boční pancéřování korby je docela slušné, ale není to to, na co se můžete spolehnout, když je pancéřování bočních horních desek nakloněno do stran, což znamená, že jakýkoli úhel bočního natočení bude marný.

Mobilita:
Maximální rychlost je opravdu nízká a tank rovněž nezrychluje velmi dobře, a přestože dokáže dosáhnout rychlosti 40 km / h, není konzistentní a může klesat hluboko dolů.

Závěrem:
ST-II je ve srovnání s jinými tier X spíše ohromující, ale stále může být konkurenceschopný za předpokladu, že mu bude dovoleno vyměňovat si dvojité výstřely s ostatními tanky. I když palebná síla může být docela zábavná a účinná, průměrné pancéřování a mobilita nedovolí tomuto tanku zářit.

Recenze dvouhlavňových tanků (stojí za to grind?) ST-II
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 17 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Tohle je doufám strojový překlad z cizího jazyka. V opačném případě by autor neměl nejen psát, ale raději ani mluvit.

    • Naprosty souhlas. Nektere vety jsou skutecne perly. Za vsechny vyberu treba tuto: “Tank se nemůže spolehlivě dostat trupem dolů, protože mohutná kupole je vždy viditelná a není těžké proniknout).” ☺ ja vydzim hodne, doposud jsem si na formu zdejsich clanku nestezoval, ale tentokrat by autor potreboval poslat zpatky na zakladku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID