Recenze dvouhlavňových tanků (stojí za to grind?) IS-3-II

1

IS-3-II je mnohem lepší stroj na své úrovni ve srovnání s ST-II. Ztrácí spoustu slabých míst a udržuje si poměrně konkurenční výhodu palebné síly, což z toho dělá docela slušný tier 9.

Palebná síla:

screenshot_6 screenshot_5

O palebné síle není co říci. Zbraně pracují velmi podobně jako prémiový tier 8, Objekt 703. Čas nabíjení je konkurenceschopný, byť jen okrajově, a děla se chovají poměrně dobře. Celkově je to tank velmi podobný ST-II a bude docela zábavné hrát ho na úrovní 9. A navíc dostane dobrou depresi děla, něco, co hodně pomůže, pokud jde o ochranu svých HP.

Pancíř

screenshot_10

 

To je místo, kde IS-3-II zcela zastíní ST-II. Pancéřování věže je velmi dobré, a proto je poměrně obtížné proniknout jím bez prémiové munice s vysokou průbojností. Kopule je velmi malá a s trochou pohybu ji může být docela těžké zasáhnout. Pancéřování korby je také podobné IS-3 (odtud název), ale mnohem silnější a odrážení některých prémiových střel z horního plátu nebude jen náhodné. Pokud se vám podaří použít vaši dobrou depresi zbraně a dostat korbu dolů, pancéřovaná věž se stane velmi účinnou, protože bez problémů odrazí i prémiové spamování Strv 103B.

Mobilita
Pokud znáte mobilitu tanku IS-3, je tento tank v podstatě stejný. Zrychlení je slušné, ale maximální rychlost není velká.

Závěrem:
IS-3-II je ve skutečnosti opravdu slušný těžký tank na devátém tieru. Díky schopnosti zdvojnásobit výstřel se slušným chováním děla, dobíjecím časem a účinným pancéřováním je to mnohem lepší těžký tank na své úrovni, než tomu je u ST-II.

Recenze dvouhlavňových tanků (stojí za to grind?) IS-3-II
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 14 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID