Recenze dvouhlavňových tanků (stojí za to grind?) IS-2-II

2

Tuto krátkou recenzi jsme si dovolili rozdělit na tři části. Začneme tím nejlepším, IS-2-II. Tento stroj má úžasné chování děla a opětovné nabití obou hlavní. Sice má delší dobu nabíjení po dvojitém výstřelu a to se dá očekávat. Pancéřování je také docela v pořádku.

Palebná síla:

screenshot_4 screenshot_3

Chování zbraní na těžký tank je velmi dobré, stroj vyniká opravdu dobrým zaměřovacím časem, přesností a úžasně rychlou přípravou na dvojitý výstřel. Na alfa poškození 300 je zde vcelku dobrý čas nabíjení. Do 15s můžete mít pro nepřítele připraveno poškození 600 HP, což znamená, že většinu soubojů 1v1, pokud budete opatrní s využitím dvojitého výstřelu, snadno vyhrajete. Rovněž deprese děla je slušná, napadá mne jestli tento stroj ještě vývojáři neupraví. Na druhou stranu, konkurence v prémiových strojích je na osmém tieru opravdu veliká.

Pancíř

screenshot_11

 

Věž je poměrně velká, ale díky malému slabému místu a relativně vysoké tloušťce pancíře bude obtížné ji penetrovat. Nepočítal bych však s pancířem korby, protože je široký pouze 100 mm a většina tanků na 8. úrovní by neměla mít problémy s penetrací. Pokud dokážete využít depresi děla, je to opět skvělý hulldownový tank.

Mobilita
Zatímco nejvyšší rychlost je spíše pomalejších 34 km / h, budete tuto rychlost bez problémů trvale udržovat. Není to nejlepší, ale rozhodně to není nejhorší a necítíte se příliš nezmocně, nebo pomale.

Závěrem
IS-2-II je poměrně velký těžký tier 8 tank. S velkou palebnou silou s fantastickými vlastnostmi děla a DPM: Pancíř je rovněž ucházející, ten může fungovat hlavně ve specifických situacích. Tank má průměrnou mobilitu jako kompenzaci. Nakonec je ale tento tank docela příjemný, pokud jde o boj proti středním tankům nebo v hulldownových pozicích.

Recenze dvouhlavňových tanků (stojí za to grind?) IS-2-II
Ohodnoťte tento článek!
4.58 (91.67%) 12 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID