První kroky pro začátečníka ve hře World of Tanks!

8

Jak dlouho to je, co je hra World of Tanks v provozu ? Wargaming nyní představuje další video pro nováčky ve hře. Nejsem si úplně jist jaký nárůst nových hráčů ve hře je, ale pravděpobobně to je potřeba. Pravdou je, že toto video je z asijského serveru, kde hráči hodně přobývají a komunita tam je úplně jiná.

Video „WoT to Know“, pokryje všechny aspekty hry a proradí vám jak vylepšit vaše kroky ve hře.

První kroky pro začátečníka ve hře World of Tanks!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Nejlepší start pro nového hráče je s hrou vůbec nezačínát a hře se vyhnout širokým obloukem, jedine tak se později vyhne psychickým problémům, které sebou tento skvost přináší.

 2. Na zaciatok nech si rovno kupi cez bazos dajaky uz rozohraty ucet za rozumny peniaz a nie zacinat od piky to zisti ze keby chcel dajake tanky a posadky tak to je nekonecno. A keby chcel fakt ze svoje tak nech ide na to ako Marty ze minimalne tu 100 nech tam vrazi ulahci mu to postup v hre o dost lahsie. Moj znamy hral na ucte kde nevrazil ani cent. No hroza tanky bez vybavenia posadky ziadne… No na vymazanie…. 🙂

 3. Na jaře začínal se hrou můj známý, překonal prvních 2000 bitev, nakoukava videa komunity a postupně se dostává z červených čísel do oranžové. Je fakt, že hra má tolik pravidel a mechanik, že není v silách normálního člověka to v krátkém čase pojmout.

  • Wtf
   Však v té hře jsou 3 mechaniky dohledu, 3 mechaniky penetrace a to je všechno…..je to hra pro dementy a kdo ji nepochopí během prvních řekněme 1k bitev a nehraje minimálně na 1700WN8 tak je chuj…

   • Já myslím, že lidi ty mechaniky tak nějak i chápou, ale souhlasím s tebou tak napůl. Jde totiž o to, že WoT je pekelně nudná hra. Zdlouhavé expení, rychlé bitvy v polovině případů drtivě vyhraješ, nebo prohraješ bez sebemenšího vlivu na ně samé. Ono totiž není třeba se ty mechaniky ani učit, protože motivace hrát hru dobře je minimální. Je to vlastně jen taková blbůstka, kterou zabiješ čas mezi dvěma jinými, zábavnějšími věcmi. 🙂 1700 WN8 je ti pak k čemu?

    • Proto nemá cenu hrát na výhru ale na WN xD, protože WN ovlivnis mnohem snáz než WR

Comments are closed.