První kolové vozidlo je ve hře!

11

Wargaming právě zpřístupnil tank Panhard EBR 75 velitelům některých klanů a komunitním přispěvatelům, kteří navíc vyberou některé své fanoušky dle vlastního uvážení a umožní jim na 7 dní vyzkoušet toto  kolové vozidlo. Jedná se o skvělou příležitost, jak si tento tank ve hře World of Tanks vyzkoušet ještě před uvedením v roce 2019.

První kolové vozidlo je ve hře!
Ohodnoťte tento článek!
4.83 (96.67%) 6 hlas/ů

11 KOMENTÁŘŮ

 1. Je to tank, který nemá v této hře co dělat. Je vidět, že WG již došly nápady.

 2. Je to tank, který nemá v této hře co dělat. Asi WG již docházejí nápady.

 3. ….stretol som ich niekoľkokrát…h.vno zahrali a rozje.ali s zjazdom zo skaly…asi to požičali tým pravým fanúšikom

 4. Také jsem názoru ,že ve hře tyhle kolové vozítka nemají co dělat, nase.. další hráče.

 5. World of Tanks. Když to nemá pásy, není to tank, do hry to nepatří.

 6. Vzácná shoda názorů. Já mám stejný názor. Nekoupím ve WoTku jediné kolové vozidlo. Nikdy neříkej nikdy, tak já teď říkám nikdy.

 7. Možná mohli udělat anketu zda o kolová vozidla bude zájem. Jsem přesvědčen že většina hráčů z jejich příchodu do hry není bůhvíjak nadšená. A ani se mi nelíbí 😉

 8. Rád budu tou výjimkou, komu se nápad s těmito vozidly zamlouvá. Zase to trošku ožívý hru a budu mít důvod opět něco expit. Kdo je nechce, tak je jednoduše nebude jezdit. To je to samé jak s artinama nebo jinými typy vozidel.

  • Problém já vidím v tom, že to zhorší hratelnost a zábavnost hry, proto je tma bych nedal.

   • To už zhoršit nejde 🙂 Takže, pro mě za mě, ať si tam dají třeba dědu mráze na saních. Jejich hra jejich věc, moje prachy to beztak nikdy nebudou 😀

 9. Suhlasim je to nove spestrenie , komu sa to nepaci tak ich nemusi hrat (ja tiez nehram arty). Hra sa musi vyvyjat lebo inak rychlo skonci , mohli by sa vsetky hry lode,tanky , lietadla spojit aspon v jednom mode nieco ako bolo prve battlefield len na obrovskych mapach. Tak isto uz na jednej mape lietaju vrtulniky mozno s nimi nieco planuju ked ich uz modelovali aj ked v 2sv este neboli.

Comments are closed.