Průlet přepracovaným Charkovem

8

Milí tankisté, opět vám přinášíme video, tentokrát to ale není HD mapa s úchvatnou hudbou, nyní se podíváme na přepracovanou mapu Charkov. Na Supertestu jsou dvě verze této mapy. O jedné jsme psali již dříve, na článek se můžete podívat zde.

Ve videu si můžete všimnout verze B, která se objeví v čase 2:45. Podstatnou změnou je zablokované náměstí v pravém dolním rohu. Jde to vidět i na minimapě. Díky zavřenému náměstí se z mapy stane jakýsi rohlík. Nejsem si jist jestli to má smysl. Když už bych s tím pracoval, odstranil bych budovy kolem náměstí a vytvořil tam nějakou novou otevřenou plochu s výmoly nebo překážkami, popřípadě domy.

Zde jsou k nahlédnutí minimapy

Varianta A
Průlet přepracovaným Charkovem
Ohodnoťte tento článek!
4.67 (93.33%) 6 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

  1. klasika z 4 koridorov spravíme 3….. to je tak keď nikto z WG nehrá svoju hru, len podľa nejakých dát budú upravovať …. ach ľudia prestaňte im platiť za takýto bullshit čo tu predvádzajú …..

    • Dle mého je jeden ze základních problému wot velikost map. Ono když se hraje “okolo kopce” nebo “okolo domu” tak to vlastně ani jinak udělat nejde. Prostě pokud se budou snažit naroubovat realitu do nereality bude tam na 2hou tolik problémů, kolik tam kvůli tomu bude úprav. Počínaje koridorovostí a konče podivnostmi okolo penetrace a pod.

  2. Jestli to bude stejně kvalitní práce jako předvedli nedávno na prochorovce – tak potěš koště … Práce jak od diletantu.

  3. Sice ta stávající mapa nestojí za moc, ale prosím, ať jí nechají jak je. 🙂
    Tady pořekadlo: z bláta do srač*k, sedí ideálně. Hlavně pokud uzavřou střed mapy.

  4. evidentne neviedia co s mapou…najlepsie co teda mozu v tomto smere pri svojich schopnostiach urobit je zrusit tuto mapu…myslim ze vela ludi za nou plakat nebude

Comments are closed.