Prototyp nové mapy pro World of Tanks

12

Máme zde další symetrickou mapku. Tentokrát, zde nemáme nějaké dočasné jméno nebo název. Mapa se ale brzy bude testovat. Jedná se o mapu o výměře  jednoho čtverečního kilometru v asijském stylu. Vývojáři chtějí vidět, jak se bude polo-otevřené a zrcadlové mapě dařit.

mwW4Ue6k23gHlavní bojová oblast se bude nacházet uprostřed, v lese, kde se budou pohybovat hlavně těžké tanky. Zároveň zde bude prostor pro střední a lehké tanky, které budou po mapě poletovat.

S2B8fmsiz_4 zCS32vn4n1c xtm5kvFoDA W5Q7aZ5rnB0 E0PdS1RUTEE Iz0CNxENLv4 IwGSUbiMe0Y pzRFU3npDMA nTSVHE8sm60

Prototyp nové mapy pro World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů

12 KOMENTÁŘŮ

 1. vypadá to spíš jak Rorschachův test. 😀 Plochý vršek připomíná vršek příšernýho přestřelování na severu Paříže, uprostřed město a celý spodek (snad čtvrtina mapy jen voda?), podle obrázků těžko posuzovat ale děsná placka :/

 2. V současné době každá mapa dobrá! I kdyby se měla opět za půl roku smazat. Hlavním nedostatkem a stereotypností hry je nedostatek map. cenním snahu, jen aby to dotáhli do konce.

  • Souhlas, kazda mapa dobra a tahle jeste vypadá celkem otevřeně, jen zase to jezero zbytečný…

   • Ani po dvou letech nejsou hráči schopní mapu pochopit a vy chcet nový?

 3. Chtěl bych vrátit staré, odstraněné mapy. Je mi jedno, zda jsou nebo nejsou vyvážené. Nejsem lovec statů a i 5-6 proher v řadě mě nezabije. Zvlášť, pokuď to bude z důvodu “nevyvážené” mapy !!!

 4. Mapy jsou vyvážené! Buď dostaneš stranu kde máš 100% výhru a nebo stranu kde máš 0% výhru… takže v průměru je vyrovnanost 50% 😀 a podmínka vyváženosti je zachována.

 5. Jméno už je stanoveno. Dnes totiž Wargaming tuto mapu pojmenoval Guilin.

 6. Nová mapa, ale furt to stejný. 3 koridory, půlka město půlka pole, nejakej šutr.
  Když budu něco dělat špatně milionkrát, neudělá se to dobře. Mohli by alespoň jednou vzít do ruky REÁLNOU mapu a alespoň na zkoušku ji tam dát, samozřejmě trochu větší ( 3×3 km ?) Celé wot je tak kostrbatý mix reálu, hry a wg představy o bitvách, že to vlastně ani nemůže být někdy vyladěno. Ale dokud bude manažer šéfům dodávat výkazy v plusu, nikam se to nepohne. A až přestane, to se teprve pos*** 😀
  Musím ale souhlasit s výše napsanými názory, že dnes je každá mapa dobrá…

 7. Mapa bude pekná ale zase ako píšu vyššie koridor a nič zvláštne ale aspoň ďalšia mapa to je jediné plus.

 8. Tak co by ne, když budou zrcadlové mapy tak si aspoň plačky co to neumí skutečně uvědomí že nestojí za nic a nebudou hledat vinu jinde ….i když….

Comments are closed.