Prototyp mapy “Peaceful”

3

Máme zde další mapu, která se v lednu tohoto roku začala testovat. Nyní je na supertest serveru. Zatím to je jen hrubý nástřel bez dokončených textur, nicméně dokončení takové mapy zabere vývojářům obvykle několik měsíců. 

Odhadem by se mohla během prázdnin objevit na veřejném testu. Uvidíme, jak to vývojářům půjde.

Mapa nevypadá na první pohled špatně, nicméně v této fázi testování se mapa ještě několikrát může změnit. Vše se bude odvíjet od toho, jak testy dopadnou a jestli Wargamingu přijde, že jsou bitvy přiměřeně vyvážené.

V posledních letech se objevují mapy, které jsou dosti symetricky vyvážené, je to vcelku logické, že vývojáři chtějí, aby měly oba týmy stejné šance na výhru. Já s tím osobně moc nesouhlasím, myslím, si že není potřeba mít mapy jako přes zrcadlo, vždyť zajímavé mohou být i bitvy ne nesymetrické mapě. A zanadávat si na to, že jsem na horší straně? Proč ne ?

Prototyp mapy “Peaceful”
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Mapy nemusia byt zrkadlovo symetricke ale nemala by byt horsia a lepsia strana. Strany by stale mali byt nejak vyvazene.

  2. OMG proč vždycky když čtu že do hry přijde nová mapa tak už čekám velký průser?

  3. Další posraný město?!!! Fakt s těmi městy a koridory běžte k čertu… Proč neuděláte něco jako je Prochorovka nebo Malinovka?
    Nacpete nám autíčka, ale k čemu sou ve městech a na koridorovkách. Jestli chcete zvýšit aktraktivitu HT tak uberte medkům a TD penetraci, ale vyserte se na mapy, kam by žádný velitel tanky neposlal…

Comments are closed.