Přichází testy přepracovaní munice a HP poolu

16

Pamatujete si Sandbox a přepracování munice? Wargaming dokončil shromažďování svých dat a připravuje se na spuštění finálního testovacího serveru, kde budou všichni vítáni, aby provedli testy změn.

Je to velmi důležité období pro hru. Pokud tyto změny obstojí, Wargaming se vrátí zpět k vyrovnávacím / nerfingovým a přepracovávacím procesům na tancích. Pokud ale změny neobstojí, Wargaming je nezařadí a vrátíme se zpět na začátek.

Co byste měli očekávat?
Globální přepracování prostředí. AP buffy, HE přepracování, všechny HE granáty ztrácejí své hodnoty penetrace, ptémiová munice zůstává stejná.

HP buffy na všech úrovních – Konečně by měly být nižší tiery hratelné a mohly vy ve hře vydržet více než jednu ránu od nepřítele.

NEPOTVRZENO – Přepracování technologických stromů. Wargaming se chystá odstranit spoustu vozidel nižší úrovně ze hry, aby „zefektivnil“ technologické stromy. Wargaming však možná ještě není připraven tuto verzi uvolnit.

Kromě toho očekávejte odměny za testování a hraní, stejně jako při návratu na„old school WoT 0.7.0“.

Přichází testy přepracovaní munice a HP poolu
Ohodnoťte tento článek!
4.19 (83.81%) 21 hlas/ů

16 KOMENTÁŘŮ

 1. Tie prepracované stromy sú na rykoszete a pravdupovediac poj.ebte sa vo WG za 6 rokov levelovania každej vetvy každého národa …retardi teraz dosiahnu X tier ešte rýchlejšie a mne sa tak vidí že je načase predať účet a odinštalovať Wotko navždy…

  • Problém hry posledních let zřejmě bylo, že noví hráči byli drceni na nízkých tierech a málokdo to vydržel dotáhnout to vysoko.
   Takže se pousili s tím něco udělat.
   Když někdo začínal před 6 lety, tak nepotkával tolik zkušených hráčů v bitvách a mohl pomalu růst. Teď to asi moc nejde.

   • To je pravda, ale tím že dostanou nové hráče na desátý tier dříve, tak si moc nepomohou. To je hrát nenaučí.

 2. Ale o tom to je.
  Koukni na Blitz? Tam udělali přesně to co udělají tady. Vše bude začínat jednou linii a pak se to rozvetvi dále.

  V Blitzu se nižší tiery vůbec nehrají,max od 5 výše.
  Doporučuji všem před odstraněním nakoupit ty tanky které zmizí, protože snich udělají sběratelske a budete je pak moci prodat za Goldy.
  Tak to bylo v Blitz.
  Tady se ještě prekousne ale jsem zvědavý co se uděla s posadkama.????Podle toho se pak rozhodnu jestli to na trvalo nesnažu.

  • Naštěstí ty tanky (tier 1-4) nezmizí, jen nebudou ve stromu, ale po dokončení 4. tieru si je normálně všechny koupíte v obchodě za kredity, jako dřív.
   Docela jsem se toho taky leknul, že zmízí, ale naštěstí ne.
   Zmizí jen několik tanků vyššího tieru, ale ty si snad budeme předem moct koupit do garáže.

    • Co jsem se zběžně díval tak myslím kv-13, a neviděl jsem tam vůbec amx-30 a 30b.

     • Pak jeste asi zmizi sherman jumbo a flakpanzer bus. Kv1-s se vraci na tier 6.

 3. HP buffy… Jsem zvědavý, co to bude znamenat. Dlouho omílaný problém jsou bitvy na nízkých tierech. Je třeba snížit poškození děl, nebo zvýšit HP. Rád bych si zahrál nizké tiery, ale dnes je to o ničem.
  Je vidět, že v munici není jednotný koncept. Jsem zvědavý, co z toho udělají. Aby to nebylo jak arty, omračování s KV-2. Kdyby zhoršili munici všem X medkům, bylo by to fajn.

  • Zhorsit munici X medkum? Proc?
   Protoze Martinek jezdi japonskou kokot krabici a dostava bidu? To fakt ne xD

   • Přesně tak, protože mě štve, že medka mají efektivnější pancír než některé HT (T110E5, AMX 50b), přitom stejná, nebo lepší děla.

 4. Tak si nápíšu na support, jestli bych nemohl vrátit Hvězdu, ze kterou jsem zatím neodehrál ani bitvu a která po tom to “nebalancu” už bude úplně jiné vozidlo, zeptám se jich jestli ví jak dlouho trvá ve hře vidělat 22 mil. kreditů.

  • Podle některých to máš za tejden doma. Mě osobně to trvá tak měsíc, kdy do zblbnutí hraju Škorpa a SU130M

 5. Přepracování technologických stromů je potvrzeno z tanků: T-62A, AMX 30, AMX 30B and 113 se stane speciální prémiový tank (bez bonusového výdělku kreditů).
  Doporučuji si je sehnat ještě před updatem, kdoví jak budou dostupný potom. Jednoduše určitě ne.
  Další na seznamu jsou Tanky středních tieru ze kterých se stanou specialni prémiáky:
  Jagdpanther II
  VK 30.01 D
  KV-85
  KV-13
  M4A3E2
  T71 DA
  T21
  Firefly
  Churchill GC

  • T-62A, AMX 30, AMX 30B and 113. Všechno stroje které na dnešní hru prostě nestačí. Nevidím důvod proč by je někdo sháněl jednoduše, natož pak složitě. Dneska je najít na publicu je v podstatě rarita. Leda by se dočkaly zcela zásadního přepracování vlastností.
   T-62A – asi nejlepší ze jmenovaných. Slabší dělo, malá deprese. Celkové vyznění tanku je takové nedovařené. Nicméně tenhle stroj bych si určitě koupil – nemít ho. Obj 140 je jednoznačně lepší brácha ze stromu.
   AMX 30, AMX 30B – svižný tank, sráží ho brutální absence pancíře a totální trol dělo. AMX 30 bych hodnotil jako lepší, ale jen proto že je to T9 a má tedy příznivější MM. Není mi tak docela jasné jak chtějí tu větev nahradit, pokud vůbec, což m štve. Mám jednoduše moc Francouzských osádek – hlevně holek a budou mi hnít v kasárnách.
   113 – nemá armor, je rychlý, ale málo, dělo je trol. Jeho stromový brácha WZ 111 M5A je ve všem o míli vepředu.

 6. Thelvyn: Ale kdeže, u low tieru nejde o to, že nevydržíš, protože tě něco smazne na ránu, takových strojů tam moc není. Jde o to, že tě něco smazne, protože to má příliš vysoké dpm nebo burst damage.

Comments are closed.