Prémiové tanky za bony? Ani náhodou…

  23

  Je něco pravdy na tom, že prémiový čas a tanky za bony by měly přijít s aktualizací 1.0? Ne, opravdu ne. Objevilo se video sdílené přes fóra a facebookové skupiny, kde někdo bez konkrétního zdroje tvrdil, že půjde nakupovat prémiový čas a tanky za bony, přičemž tato možnost by se měla objevit s aktualizací 1.0.

  Zatímco Wargaming má určitou představu jak zavést možnost koupě prémiových tanků za bony, je to hodně předčasná myšlenka. Myšlenka bez finální podoby, bez stanovených cen a ani není potvrzeno, že vůbec přijde.

  Takže, jen aby bylo jasné: Aktualizace 1.0 nepřinese prémiové tanky za bony!

  bonds

  Prémiové tanky za bony? Ani náhodou…
  Ohodnoťte tento článek!
  3.92 (78.38%) 37 hlas/ů

  23 KOMENTÁŘŮ

  1. bylo by to fain, ale né pro WG , není jediný důvod proč by toto zaváděli

   • dovedu si však představit že by za bony mohl být prem. tank zapůjčen

    • A proč jen za bony? Klidně třeba za 50 goldů za bitvu.
     Každý by měl možnost si vyzkoušet prémiáky než je definitivně pořídí (a to je právě důvod, proč se to nezavede).

     • na to mas test server. Na blbnutie. Taketo niečo zaviesť do live server by bol uplný kolabs. Rajčatá by grindili kde aké tanky len tak for fun…

      • Nějak jsem si nevšiml, že by na test serveru šlo hrát se všemi prémiovými tanky. Kdy že tuto možnost zavedli?
       A kečup hraje i na tieru X, na to stačí hovězí vytrvalost, takže tak.

      • A proč by nemohl hrát co ho napadne? Koupí si, tak ať hraje. Kdo jsi, že kádruješ, kdo smí a nesmí 😀 A test server nikdy nebude odrážet skutečnost na Publicu v ostrém prostředí.

  2. Ph3lan to řekl trochu jinak – prémiové tanky za bony je v současnosti velmi předčasná otázka. Takový nápad prý existuje, ale jen se o něm diskutuje (rozhodnuto bude v delším časovém horizontu). Tj. dnešní “nastřelené” bonové ceny prémiáků (které se už objevují na fórech) jsou zcela nesmyslné.

   Jediná věc, kterou Ph3lan totálně vyloučil, je nákup bonů za reálné peníze (goldy).

   • Stejně jako tehdy WG vyloučil, že by se ve hře objevily jiné než historické kamufláže. Tehdy tvrdili něco ve smyslu “nemusíte mít strach, že budou po bojišti jezdit růžové tanky, to nedopustíme”.

    …no a jak to dopadlo?

    • Dopadlo to jako vzdy – :vycurane: slusne receno – mas preci moznost si to vypnout. Takze jsou nakonec vsichni spokojeny, ale tak nejak divne spokojeny …

  3. Proč ne. Stačí jen cenu tanku v bonech silně nadsadit a stejně se k tomu většina lidí nedohrabe. Stačí se podívat kolik bonů chtějí za ventilaci, nebo nabiják. Tak si apočítejte kolik by asi mohli chtít za celý tank…

  4. Jenže to je právě ten problém. O týhle možnosti jsem slyšel taky už asi 3 měsíce zpátky. Pravděpodobně to vzniklo při tý kampani, kdy se za 4 tisíce bonů dalo koupit odměnovej tank pokud jste byli v pořadí tušim do 10k místa. Dobře no, někdo si to domyslel, že to bude pravidelná věc a pár lidí to přibarvilo, někdo to blbě pochopil a předal dál… víme jak vznikaj povídačky… OUKEJ, ale proč doprdele nepřijde WG, který o tomhle jistě ví moc dobře (nebo by komuniťáci o tomhle vědět měli a měli by předat reakce) a neřekne narovinu, že ANO, přemýšlíme o tom, ale dva roky minimálně budeme nad tim dumat, nebo NE, nikdy to nebude. Já třeba mám bony našetřený taky a zrovna tohle je důvod, proč je nechci utrácet. Co kdyby náhodou ta možnost přišla. A kor když za 4 tisíce bonů šlo koupit odměnovej tank, když za 5 tisíc bonů se normálně kupuje vybavení na tank. To prostě 80% lidí odradí od utracení bonů, jako se to stalo u mě. Kdyby se WG prostě jednou snažilo komunikovat, tak by to bylo fajn. Teďka půjdu a koupim si vybavení. Za měsíc začnou řikat, že to do půl roku přijde a že těch 10 tisíc bonů co jsem utratil bych mohl vyměnit za tank. A budu sakra kyselej…. Tohle mě štve snad ze všeho nejvíc na WoT. Jak WG drží v nevědomosti záměrně…

   • Nesmíš věřit fámám a tomu, co nějaký trouba někde prohlásí. Díky těmto pitomcům, co šíří “zaručené” zprávy, kterým část komunity podlehne, vzniká panika. A panika je zakázaná. Panikáři se v minulosti stříleli, a vědělo se proč… A ještě něco, odměnové tanky z kampaní, jsou něco úplně jiného a s bony získanými v bitvách to nemá vůbec nic společného. Mimochodem, oficiální představitelé WG o “možném” prodeji prémiových tanků za bony řekli, že to není na pořadu dne, tedy, že se o tom neuvažuje. Takže můžeš být v klidu. A Ph3lan rozhodně není oficiální osoba vystupující za WG.

  5. zdravím
   Nevíte někdo jestli a případně kdy budou nové osobní mise .. KAMPAŇ … na NOVÉ odměnové tanky tak jako to je nyní ten StugIV T28 Concept T55A a obj 260 ?
   mám to už dohráno a obj je v garáži a rád bych pokračoval dál

   • Letos by snad prý nová kampaň přijít měla. Počítám ale nejdřív ve třetím kvartálu

  6. WG prémiový čas neponuka a ani ponúkať nebude pretože to by rapídne klasali zisky ktoré klesajú pomaly aj tak.Ponukaju len prémiový účet a to je veľký rozdiel pretože prémiový čas by bolo niečo krok pre hráčov a to predsa WG takéto veci zásadne nerobí nejaké veci v prospech hráčov.A samozrejme aj kúpa prémiového tanku je mimo realitu.Ale čo je tiež mimo realitu kvôli zarobkom ale možná by veľa ľudí potešilo možnosť konvertovať expi s premiakov na free expi v nejakom kurze,ale samozrejme aj to je proti zárobkom takže nehrozí.

  Comments are closed.