Porovnání čtyř map ve World of Tanks, SD vs HD

11

Krátké video porovnává čtyři mapy Airfield, Klidné pobřeží, Overlord a Paříž. Je vidět, že některé mapy budou takřka nové, zatímco na jiných se toho moc nezmění.

Druhou fázi testování máme za sebou a nyní se můžeme těšit jaké testy si pro nás WG připraví do další vlny.

Porovnání čtyř map ve World of Tanks, SD vs HD
Ohodnoťte tento článek!
1.8 (36%) 5 hlas/ů

11 KOMENTÁŘŮ

 1. Chodte už dpč s týmito porovnaniami HD map ako keby cele WOT stalo na mapách .kua za posledne 2 roky to stihli doje*at tak že tú hru by nikto nehral ,nič nie je vyvažene a stale nieco pokazia … vsade len HD mapy HD mapy ,euforia do pol roka v pr*deli a bude to znovu tam kde dnes ,ak nie ešte horšie, CS alebo PUBG sa hra tiež lebo su tam pekne mapy? to ešte aj po vydaní budem stale pozerat na prispevky ake my mame krasne mapy vo wot … no wau a to že hra je o ničom to je vpohode ze ?najvačšia komedia je teraz zbierat feedback od ludi co by zmenili na mapach a tam kazdy ,,znalec,, napiše a oni to aj tak nakoniec spravia podla seba…

  • To je proto, že to je aktuální téma, nic víc v tom nehledej, jak vyjde verze 1.0 … na mapy zas několik let nesáhnou 😀

   • Pokud to bereš takhle, pak se nedivím, že tenhle web umírá….. AKTUÁLNÍ TÉMA BYL STREAM S VÝVOJÁŘI WOT, kde padlo hodně, hodně, hodně důležitých informací, které sračku typu porovnání map posílají doslova do prde..

  • Súhlasím absolútne s tebou.Je rok 2018 hra je na trhu 7 rokov takže HD mapy mali byť v hre už dva roky dozadu WG robí s toho senzaciu pritom je to len dobiehanie iných.HD mapy sú pekné ale hre nijako nepomôžu.Hra bude naďalej zúfalá akurát na nových mapách.

 2. Tak ji nehraje, kdyz vas tak strasne sere, akorat tady prudite, tak dělejte neco co vas baví

  • Ak chceme aby sa hrá zmenila treba to písať kritický a všade dovtedy kým sa to nezmení.

   • A napadla vas uz moznost, ze je treba víc lidi kterým vyhovuje tak jak je?

    • Pochybujem o tom pretože počet hráčov nepribúda práve naopak klesá . Akurát ľudia kašli na to a hrajú tak ako hra funguje ale nemyslim si že sú spokojný.Nikoho nemôže baviť hra ktorá skončí za 3 minúty.

    • To určitě ne. Skoro nikomu to nevyhovuje, tak jak to je – jinak řečeno je to sere 😉 . A tím pádem, kdyby to nehráli, ti co je to sere, nehrál by to potom skoro nikdo.

     • Hra “vyhovuje” přes 99% hráčům, na fórech vystupuje pouze necelé 1% většinou těch nespokojených, které bohužel WG “začalo” poslouchat a roztočilo spirálu, ze které neví jak ven. A nejvíce platících je právě v těch 99% hráčů, které zpravidla nezajímají staty (oni o nich nevědí), hrají to jen tak pro zábavu (což je pro “elitu wot” nepochopitelné), neřeší počet porážek ani dobu trvání bitvy (pro ně je to jen hra, když umřou, jdou do garáže a berou nový tank), a když se jim líbí nějaký tank, prostě si ho koupí (jen tak, protože se jim líbí, chtějí ho, mají na něj, prostě oni neřeší jaký je). To vše jim koncept WoT umožňuje a proto je tak obchodně úspěšný. Pro někoho možná nepochopitelné, ale takhle to u úspěšných titulů funguje, hra se nedělá pro necelé 1% kecalů, ale pro těch 99% ostatních, mezi kterými je nejvíce platících. A úspěšná firma musí najít rovnováhu, aby i těm “kecalům” čas od času vyhověla. Že to WG umí je bez diskuzí, ať se to někomu líbí nebo ne, zkrátka je to tak. Můžete s tím souhlasit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je všechno co s tím můžete dělat. Tedy pardon, ještě to můžete přestat hrát, ale tanky jsou jaksi návykové, že? 🙂
      PS: Víte, že průměrná doba hráče u jednoho on-line titulu jsou méně než 3 roky?

 3. to Bertiboom: za Mě naprostá pravda jen si myslím, že WG ten průměr asi trochu zvedlo neboli je nad průměrem.

Comments are closed.