Pokec s Viktorem

6

Německý streamer World of Tanks “mouzAkrobat” mluvil s generálním ředitelem WG Viktorem Kislym během TwitchConu (konaného v Berlíně od 13.dubna do 14.dubna). Zde vám nabízíme krátký výcuc toho nejdůležitějšího, co řekl šéf společnosti. Němec se o společnost sám moc zajímal.

 • Počínaje aktualizací 9.18, hra obdržela spoustu kritiky. Problém, podle Victora, byl to, že Wargaming byl rychle rostoucí společností a zaměstnanci se často starali o sebe, aniž by věnovali pozornost samotné hře.
 • Řešení některých otázek bylo někdy velice zpožděno, protože se k problémům vyjadřovalo příliš mnoho lidí a co člověk to názor.
 • Victor sám je fanouškem německé tankové větve, ale věří, že je pro hru mnohem lepší, když jsou hráči spokojeni s rovnováhou všech tanků všech národů, to může přinést největší zisk z dlouhodobého hlediska a taky přilákat nové hráče . „Samozřejmě, že nemůže poskytnout všechny detaily, ale příští aktualizace která přijde po 1.5 přinese globální balancování, a mimo jiné budou aktualizovány charakteristiky německých tanků, opraveny budou například Leopard 1, E 100 a Tiger II.”
 • Tank Leopard 1 čeká na radikální (silnou) rebalanci a Victorovi se líbí změny, se kterýma se již seznámil.
 • O E 100 nebylo řečeno nic zvláštního, jen bylo zmíněno, že změny byly oznámeny dříve, již na WG Festu 2018.
 • Ale změny na tanku Tiger II jsou mimořádně specifické a doufá, že tyto úpravy budou fungovat. Očekávají se kvalitativní a rozsáhlé změny.

76203

Pokec s Viktorem
Ohodnoťte tento článek!
4.76 (95.29%) 17 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak to jsem zvědav, protože německé tanky potřebují vesměs rebalanc jak kočka drbání. Měly by se chlubit pancířem a děly, ale mají hovno a Leopard I si omotá kolem prstu kdejaký scout od tieru VIII.

  • Moc se neteš ty, ani ostatní. To nejdůležitější je toto:
   …”věří, že je pro hru mnohem lepší, když jsou hráči spokojeni s rovnováhou všech tanků všech národů, to může přinést největší zisk z dlouhodobého hlediska a taky přilákat nové hráče.”
   Už chápete proč to neustálé zjednodušování hry a unifikace vlastností tanků? Ano, z rozmanité a zábavné hry se pomalu a jistě stává stále úspěšná, avšak z pohledu hráčů-veteránů,nezáživná hra. Cíl je jasný srovnat rozdíl mezi hráči a těm novým usnadnit cestu a co nejvíce je přiblížit těm zkušeným.

   • Pokud možno rychle a hlavně díky premium tankům—Děkuji už fakt nechci,těch pár let slibů a keců mi už asi stačilo…Každý druhý idiot si na trollení ve hře koupí Defender a na to vám s pohledu hráče co hraje Němce SERU velebnosti

 2. Nechci lidem kazit radost ,ale ve hře se nic k lepšímu už nestane. Lidé z WG na pořádné změny nemají koule, tak pořád jen tlachají jak vše bude s příští aktualizací lepší. Bohužel pro ně je vždy další aktualizace jenom zakonzervování stávajícího stavu, které nepřinese zlepšení hratelnosti hry. Již soudruh Stalin říkal ” slíbit můžeme všechno ” lid potřebuje naději. Ti chytřejší hráči už vědí na čemž jsou a je jich čím dál víc.

  • Pravda , zatím vše co udělaly vždy vyšlo úplně naopak…Jak dělostřelectvo ve WOT tak letadlovky ve Wows. Úplně to změnilo herní styl a úplně opačně než chtěly.

Comments are closed.