Plány, nová vychytávka ve World of Tanks

7

Někde máme kampaně, jidne máme příběhy, ve World of Tanks zkoumáme tanky. Výzkum tanků je mnohdy zdlouhavý a otravný, Wargaming ho chce nyní vylepšit a zpříjemnit přidáním “plánů”.

POZNÁMKA WG: koncept plánů není zcela dokončen. Tato funkce sestává z mnoha aspektů a stále se aktivně vyvíjí, takže se v budoucnu ještě dočká úprav.

Nicméně, co prozatím víme, plány jsou speciální předměty, které budeme moci získávat v odměnách. Budou s pravděpodobně součástí odměn při hraní s vozidly V. – X. tieru. Nepůjdou koupit za kredity, zlaťáky, ani za reálné peníze.

Plány se dají využít k získání slev na vyzkoumání tanků, to by mohlo značně ovlivnit postup ve World of Tanks. Nicméně budou upravovat cenu výzku tanku, NE modulů. To znamená, že vám upraví cenu zkušeností od posledního modulu směrem k dalšímu tanku.

Čím lepší jste v bitvě, tím je větší pravděpodobnost, že dostanete odměnu za zásluhy, v podobě plánu na specifické vozidlo. Tyto předměty jsou dostupné pro tanky všech linií a národů, od tieru II po tier X, a to včetně vozidel, která jste již vyzkoumali.

Několik zajímavostí

Pokud získáte plán pro vozidlo, které již máte vyzkoumané, změní se na univerzální, nebo národní plán.

  • Univerzální plány jsou použitelné pro tanky jakéhokoliv národa.
  • Národní plány se dají použít na vozidla příslušného národa.

Národní a univerzální plány vám neposkytnou slevy, pokud je nemáte zkonvertované na plány pro specifický stroj. Chcete-li to provést, budete jich potřebovat určitý počet.

Pro vozidla různých úrovní se bude počet a poměr plánů lišit.

  • Například na vytvoření plánu vozidla IV. úrovně budete potřebovat 1 národní a 4 univerzální plány.
  • Na vozidla V. úrovně budete potřebovat 2 národní a 6 univerzálních plánů.
  • Na tanky X. úrovně budete potřebovat 4 národní a 12 univerzálních plánů.
6660030
Plány, nová vychytávka ve World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
4.68 (93.68%) 19 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  1. Je to blbost ono nestačí že se dá stroj viexpit za zlaťáky a za volné skušnosti ještě tajta kravina měli byste už konečně stou hrou něco dělat jenom si takhle pomalu a jistě kopete hrob a strácíte hráče

  2. To je zřejmě pro lenochy, co si nedokážou tank normálně vyzkoumat.. 🙁 Co bude následovat, až budou mít všichni úroveň X…? Bude se vymýšlet úroveň 11 – 12 – 13 – 14 a 15….??
    Tahle hra ztrácí své kouzlo, bohužel……

  3. Že by “Wargaming” vymyslel (ve své velkolepé blbosti) taky někdy nějakou BLBOST ??? No NEBLBNĚTE !!! !!! 🙂 🙂 🙂

Comments are closed.