Patton KR byl nahrazen tankem T92

8

Zajímavá novinka se objevila s příchodem aktualizace 1.5.1. Wargaming prozradil, že Patton KR bude odstraněn z prémiového obchodu, a nahrazen lehkým tankem T92. Pokud jste si korejský Patton nepořídili, jen tak rychle to neuděláte, pravděpodobně se do prodeje jen tak nevrátí.

T92

T92 byl projekt výsadkového lehkého tanku, který byl vyvinut společností Aircraft Armaments jako náhrada za užasnou M41. Do plánu bylo začleněno mnoho inovací, který měly tento stroj posunout vpřed. Nakonec se vyrobily dva prototypy, které prošly zkouškami na cvičišti v Aberdeenu. I přestože testy nevypadaly zle, byl v červnu 1958 projekt zrušen.

Patton KR

Patton KR byl nahrazen tankem T92
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 5 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

  • No na lehké tanky je 92 v pohodě, samozřejmě proti středním tankům je nesrovnatelná. Celkově mi přijde, že lehké tanky ztrácejí svou zajímavost ve hře …

   • No ani ne, je to jeden z nejhorších tanků ve hře.
    Má nízkou maximálku, což ho dost limituje, camo to nezachrání, než se dostaneš na potřebné spotovací místo, tak už tam čeká někdo jiný a spotne tě.
    Přesnost za jízdy je papírově slušná, ale reálně se s tím bez zastavení a absolutní doměření nedá absolutně trefit. Fraticí na kolech jsou mnoho NÁSOBNĚ přesnější.
    Ten tank vlastně nemá vůbec nic co by se ve hře dalo použít a nepoužitelné dělo i proti osmičkám natož těžším tierum, takovou T-43 nedokážete čelně ohrozit a podobně si s ním vytírá zadelku většina tanků.

    • tak obavam sa ze kedže T-43 ma s predu efektivne okolo 140-130mm a T92 ma zakladnu penetraciu 175 tak ho asi logicky ohrozi

 1. Tak Korea teda solitny tank nie je , naboje lietaju velmi pomaly a pod nejakym oblukom takze nieco trafit je uplna tragedia. Odporucam ako majitel nekupovat, chcem ho prave menit v tej akcii tradein co bezi za fv.

  • A ja som ho vyhral na vianoce pred 2 rokmi a odvtedy trčí v garáži s 0 bitkami….SPerša je proste mojím favoritom…

 2. Tak si ten tank logick kup a pošli mi replay kde prostřelíš aspon 1 střelu ze 3 čelně do T-43 děkuji.

Comments are closed.