Panzer 58 Mutz je dostupný v prémiovom obchode

  18

  Miesto v prémiovom obchode obsadil na tento týždeň nemecký stredný prémiový tank tieru VIII: Panzer 58 Mutz. Tank je dostupný v troch rôznych balíčkoch.

  Tank + miesto v garáži za 32,50 € (zhruba 855 Kč).

  mutz1

  Tank + miesto v garáži + 5850 zlaťákov + 15 misií: 5x viac skúseností za víťazstvo + 10 osobných záloh: +200% skúseností pre posádku na 2 hodiny za 49,99 € (zhruba 1 314 Kč).

  mutz2

  Tank + miesto v garáži + 8750 zlaťákov + 30 misií: 5x viac skúseností za víťazstvo + 30 osobných záloh: +300% skúseností pre posádku + vertikálny stabilizátor + skladaná optika + nabijak + 25 x veľká sada náradia, automatický hasiaci prístroj a veľká lekárnička za 69,99 € (zhruba 1 840 Kč).

  mutz3

  Ponuky sú dostupné do 27. júna (června) 07:00 hodín.

  Panzer 58 Mutz vs Panther mit 8,8 cm L/71

  Prakticky jediným konkurentom pre Panzer 58 na tomto tiere je Panther mit 8,8 cm L/71. Panther je lacnejší, má väčšie DPM, lepší dohľad a aj viac HP. Naopak Panzer 58 je mobilnejší, má lepšiu prieraznosť (základnú 203 vs 212 mm aj prémiovú 237 vs 259 mm) a väčšiu presnosť. Jeho veľkou výhodou je aj veľmi dobrá depresia dela, až -10 stupňov. Pancierovanie je na oboch strojoch na daný tier nedostatočné a spoliehať sa naň nie je dobrý nápad.

  WittmanSVK: Panzer 58 Mutz je medzi strednými prémiovými tankami tieru VIII jeden z tých drahších kúskov. Aj toto je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo si u hráčov až takú veľkú popularitu nezískal. Jeho vizuálny model je ale veľmi pekne prepracovaný.

  Panzer 58 Mutz je dostupný v prémiovom obchode
  Ohodnoťte tento článek!
  4.43 (88.57%) 7 hlas/ů

  18 KOMENTÁŘŮ

  1. To dělo je křive..a nepřesne.ta presnost na papiru ani zdaleka neodpovida pravde.

   • Tak to každý máme jiného Mutze. 🙂 Ten můj trefuje bez problému.

  2. hah kto by uz chcel prave mutza ked do hry tyzdenne davaju nove P2W tier VIII tanky… Mutz ma lakal ked ho 1x dali do e-shopu ale od tej doby uz vobec proste uz to neni kvalita,ktoru by som chcel…

   • No nevím já mám jak Mutze tak i ty tvoje “P2W” tier VIII tanky a přesto je podle mě Mutz lepší a mnohem, mnohem lépe se mi s ním hraje…

  3. inak ja mam taky pocit ze ked hram T8 tak 80% bitiek tier X nechapem preco ale stve ma to…

   • No já ti to vysvetlím…preto lebo….prémiové tanky majú v reklame “zvýšený príjem kreditov a rychlejší výcvik posádky”…..ale WG to nechce !!! je predpoklad, že keď budeš hrať proti tier X, tak nebudeš mať ani jedno ,ani druhé, i keď celkom dobre zahráš. Proti desinám sa ti povedie povedzme 3 krát z desiatich bitiek, zbytok si žrádlo, lebo desiny v tvojom týme budú mať W8 do 600 !!!! Tak je to.

    • Také bych řekl, že prémiové tanky jsou velmi často +2 MM. Je jedno, jestli mám 6 nebo 8 tier. Osm z desíti her jsem low tier a to hlavně u medek.

    • ano je to problem tier X neprebijes+ tier IX tazke tanky len tazko…napriklad som hral shit O-HO a v kuse proti X tankum

    • Docela jsi mě pobavil, šikanovat alfou medka jezdí právě HT na MT flanky, takže až potkáš něco, co tě plácne za 400+ a ty mu vrátíš 240, to bude šikana. 😀

      • tak skuste hrat ted s T-54 mod1 vy chytraci! penetrace 182, pomalost vs. 212 a dobra mobilita a vy tu brecite ze neprobijete? asi bude chyba mezi klavesnici a … 🙂 a ja bylo uvedeno vys, porad jsou tam nejake 8, a soft 9 co se daji diky mobilite dohnat a diky pene probit.

     • A O-Ho je asi stíhač zřejmě. Pokud tam potká CDC, Lighty, tak je sakra zabolí

  4. souhlasím s tím, že ty 8T premka prostě jsou proti T9 a T10 dost mimo a to je hlavní důvod proč je furt tak postupně zlepšují …. prostě oni potřebují aby si to lidi, různejch skupin hráčů kupovali, kupovali a kupovali … byli na chvilku větvi, neprodělávali, ale zároveň dost často byli, a to je mírně řečeno, snadným cílem … a pak to znova zkusili s novým premiákem … pač ten už přeci musí bejt ten vysněnej tank s velkýmT. Toto se týká zejména prémiových 8T medek (např viz nedávný you tube (3 marky na tom francouzovi) od gottwyho, ten vidí stejné … 8T … ty tanky vůbec nemá smysl kupovat a Mutz je jedním navíc jedním z nejhorších … a to pravidelné točení určité skupiny tanků je otravné a poukazuje, že se fakt nejedná o žádný hvězdy, který by globálně vybočovaly 🙂 …

  5. Mutze jsem vyhrál v soutěži co byla od WG (5 po sobě jdoucích bitek s největším počtem xp)… a musím říct, že je to kvalitní prémiák… naprosto univerzální medko s dobrou penetrací, takže se s ním dá i poměrně dobře vydělat. Co se týká výkonu v bitvě tak s tanky jako je Rev. případně Pillot, t44-100 se mi daří držet průměrnou dmg okolo 2250 a winrate přes 60%… s mutzem je to okolo 2000 dmg a lehce pod 60% winrate ale co se výdělků týká, tak Mutz spolu s Rev. jsou na tom jednoznačně mnohem lepe než ostatní tanky, protože těch goldů prostě není tolik potřeba. A když už tak 259 proti tier X uplně stačí.
   btw: věž rozhodně není tak dobrá, jak by se mohlo zdát i přes užití -10 deprese stejně ocikná jen minimum.

  Comments are closed.