Panzer 58 Mutz je dostupný v prémiovom obchode

  18

  Miesto v prémiovom obchode obsadil na tento týždeň nemecký stredný prémiový tank tieru VIII: Panzer 58 Mutz. Tank je dostupný v troch rôznych balíčkoch.

  Tank + miesto v garáži za 32,50 € (zhruba 855 Kč).

  mutz1

  Tank + miesto v garáži + 5850 zlaťákov + 15 misií: 5x viac skúseností za víťazstvo + 10 osobných záloh: +200% skúseností pre posádku na 2 hodiny za 49,99 € (zhruba 1 314 Kč).

  mutz2

  Tank + miesto v garáži + 8750 zlaťákov + 30 misií: 5x viac skúseností za víťazstvo + 30 osobných záloh: +300% skúseností pre posádku + vertikálny stabilizátor + skladaná optika + nabijak + 25 x veľká sada náradia, automatický hasiaci prístroj a veľká lekárnička za 69,99 € (zhruba 1 840 Kč).

  mutz3

  Ponuky sú dostupné do 27. júna (června) 07:00 hodín.

  Panzer 58 Mutz vs Panther mit 8,8 cm L/71

  Prakticky jediným konkurentom pre Panzer 58 na tomto tiere je Panther mit 8,8 cm L/71. Panther je lacnejší, má väčšie DPM, lepší dohľad a aj viac HP. Naopak Panzer 58 je mobilnejší, má lepšiu prieraznosť (základnú 203 vs 212 mm aj prémiovú 237 vs 259 mm) a väčšiu presnosť. Jeho veľkou výhodou je aj veľmi dobrá depresia dela, až -10 stupňov. Pancierovanie je na oboch strojoch na daný tier nedostatočné a spoliehať sa naň nie je dobrý nápad.

  WittmanSVK: Panzer 58 Mutz je medzi strednými prémiovými tankami tieru VIII jeden z tých drahších kúskov. Aj toto je pravdepodobne jeden z dôvodov, prečo si u hráčov až takú veľkú popularitu nezískal. Jeho vizuálny model je ale veľmi pekne prepracovaný.

  Panzer 58 Mutz je dostupný v prémiovom obchode
  Ohodnoťte tento článek!
  4.43 (88.57%) 7 hlas/ů

  18 KOMENTÁŘŮ

  1. hah kto by uz chcel prave mutza ked do hry tyzdenne davaju nove P2W tier VIII tanky… Mutz ma lakal ked ho 1x dali do e-shopu ale od tej doby uz vobec proste uz to neni kvalita,ktoru by som chcel…

   • No nevím já mám jak Mutze tak i ty tvoje „P2W“ tier VIII tanky a přesto je podle mě Mutz lepší a mnohem, mnohem lépe se mi s ním hraje…

   • No já ti to vysvetlím…preto lebo….prémiové tanky majú v reklame „zvýšený príjem kreditov a rychlejší výcvik posádky“…..ale WG to nechce !!! je predpoklad, že keď budeš hrať proti tier X, tak nebudeš mať ani jedno ,ani druhé, i keď celkom dobre zahráš. Proti desinám sa ti povedie povedzme 3 krát z desiatich bitiek, zbytok si žrádlo, lebo desiny v tvojom týme budú mať W8 do 600 !!!! Tak je to.

    • Také bych řekl, že prémiové tanky jsou velmi často +2 MM. Je jedno, jestli mám 6 nebo 8 tier. Osm z desíti her jsem low tier a to hlavně u medek.

    • ano je to problem tier X neprebijes+ tier IX tazke tanky len tazko…napriklad som hral shit O-HO a v kuse proti X tankum

    • Docela jsi mě pobavil, šikanovat alfou medka jezdí právě HT na MT flanky, takže až potkáš něco, co tě plácne za 400+ a ty mu vrátíš 240, to bude šikana. 😀

      • tak skuste hrat ted s T-54 mod1 vy chytraci! penetrace 182, pomalost vs. 212 a dobra mobilita a vy tu brecite ze neprobijete? asi bude chyba mezi klavesnici a … 🙂 a ja bylo uvedeno vys, porad jsou tam nejake 8, a soft 9 co se daji diky mobilite dohnat a diky pene probit.

  2. souhlasím s tím, že ty 8T premka prostě jsou proti T9 a T10 dost mimo a to je hlavní důvod proč je furt tak postupně zlepšují …. prostě oni potřebují aby si to lidi, různejch skupin hráčů kupovali, kupovali a kupovali … byli na chvilku větvi, neprodělávali, ale zároveň dost často byli, a to je mírně řečeno, snadným cílem … a pak to znova zkusili s novým premiákem … pač ten už přeci musí bejt ten vysněnej tank s velkýmT. Toto se týká zejména prémiových 8T medek (např viz nedávný you tube (3 marky na tom francouzovi) od gottwyho, ten vidí stejné … 8T … ty tanky vůbec nemá smysl kupovat a Mutz je jedním navíc jedním z nejhorších … a to pravidelné točení určité skupiny tanků je otravné a poukazuje, že se fakt nejedná o žádný hvězdy, který by globálně vybočovaly 🙂 …

  3. Mutze jsem vyhrál v soutěži co byla od WG (5 po sobě jdoucích bitek s největším počtem xp)… a musím říct, že je to kvalitní prémiák… naprosto univerzální medko s dobrou penetrací, takže se s ním dá i poměrně dobře vydělat. Co se týká výkonu v bitvě tak s tanky jako je Rev. případně Pillot, t44-100 se mi daří držet průměrnou dmg okolo 2250 a winrate přes 60%… s mutzem je to okolo 2000 dmg a lehce pod 60% winrate ale co se výdělků týká, tak Mutz spolu s Rev. jsou na tom jednoznačně mnohem lepe než ostatní tanky, protože těch goldů prostě není tolik potřeba. A když už tak 259 proti tier X uplně stačí.
   btw: věž rozhodně není tak dobrá, jak by se mohlo zdát i přes užití -10 deprese stejně ocikná jen minimum.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Přihlášení pomocí Wargaming.net ID