Panhard EBR 105 je na Supertestu

0

Wargaming otestoval mechaniky nových kolových vozidel na osmém tieru, nyní je tedy čas, aby na supertest vyrazily i ostatní tiery.

První na řadě je Panhard EBR 105, král této kolové linie na desátém tieru. Pokud by některé z kolových vozidel mělo nejvíce ukazovat o čem kolová vozidla jsou, je to právě tento stroj.

supertest-panhard_ebr_105_en

Tento stroj bude mít čtyři nápravy, speciální mechaniku zaměřování nepřátel a dva režimy pohybu. Bohužel, jak se dalo očekávat, je tento stroj zcela bez pancíře, musí se proto spoléhat na mobilitu a osm kol. I když vyřadíte některé z kol, stále tím vozidlo nezastavíte, jen jej zpomalíte.  105mm kanón má vynikající stabilizaci, i tak není ale poškození nepřátel doménou tohoto stroje. Teda nemělo by být. Až veřejný server ukáže co toto vozidlo vlastně umí a kam se zařadí.

Stroj by se měl do bitvy zapojit jako rychlý spoter, hlavně díky své rychlosti. Zpočátku bitvy hrát opatrněji, a ke konci bitvy být agresivnější a rozhodovat bitvy. Jestli to tak bude ukáže až čas a hlavně náročnost hraní. Přece jen nebude úplně jednoduché tyto tanky hrát, zvláště na desátém tieru proti kvalitnějším hráčům.

Panhard EBR 105 je na Supertestu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů