Otázky odpovědi z ruského fóra

  15

  Opět zde máme několik otázek a odpovědí napříč celou komunitou. Některé odpovědi jsou opravdu zajímavé a stojí za pozornost.

  Nemyslíte, že by bylo potřeba zrevidovat některé tier X stroje, aby byly stejně hratelné jako ostatní desítky?

  Veškeré naše kroky se odvíjejí od statistických ukazatelů, takže pokud nějaký tank z tabulek vyčuhuje, je čas na to, aby byl upraven.

  Švédské PT mají “pohybový” a “obléhací” režim. Plánujete tyto režimy zavést i pro ostatní národy?

  Momentálně je to značka tohoto národa, nicméně uvažujeme o dalších možnostech pro jiné tanky (například STB-1), nicméně to nebude v nejbližší době.

  Přijde nějaké oslabení lehkých tanků? Silný pancíř, lepší děla, střední tanky už prakticky nejsou potřeba.

  Změny na lehkých tancích tieru X proběhnou, pokud to bude potřeba. Momentálně to ale není nutné.

  world_of_tanks_tanks_457521

  Budou někdy oslabeny vlivy pancíře na TD s otevřenou věží, jako jsou například Borsig nebo Grille? Je to divné, že kolikrát vydrží jejich věže více než střední tanky s pancířem 150-200 mm.

  WoT není realistický simulátor, proto není nutné předělávat modely tanků vzhledem k realistickým weakspotům.

  Budou se nějak balancovat autoloadery? Když je autoloader vs normální, vždy vyhraje autoloader. Nešlo by do hry implementovat nějaké zasekávaní děla, nebo něco podobného? Což by bylo historicky a mechanicky správné.

  Zajímavý nápad, nicméně autoloader má své výhody a nevýhody, je omezený v množství damage, který je schopen udělit za krátkou dobu, nicméně potom je zase delší doba, kdy damage prostě neudělí.

  Je plánovaný nějaký nerf artilerií? Jsou nyní daleko přesnější, spolehlivější.

  Změny musí mít nějaký důvod. Pokud dostaneme data, která potvrdí, že jsou artilerie daleko přesnější a více ovlivňují hru, můžeme to analyzovat a začít řešit.

  Je v plánu zvýšit “autobounce úhel”, stejně jako mechaniky na výpočet pancíře, aby se celkově zvýšil vliv pancíře ve hře?

  Pokud jste sledovali dění kolem SandBoxu, mohli byste si všimnout, že podobné změny stále testujeme.

  Máte v úmyslu měnit poškozování modulů a posádky? Nyní může být souprava první pomoci / oprava použita několikrát na bitvu, tím ztrácí význam selhání modulů/posádky. 

  Nic v plánu nemáme.

  Bude nějaká změna mechaniky pro terénní odpor? Rozumím tomu dobře, že pro každý pár metrů terénu máme vlastní hodnotu, ale nějak se zdá, že některé těžké tanky mají nadhodnocenou dynamiku, podobně jako střední, nebo dokonce lehké tanky.

  Zapomínáte ale na sílu motoru a některé další hodnoty, které toto ovlivňují.

  Uděláte konečně z děl kolizní objekty? Nemusí být poškoditelné, jen vypadá opravdu divně, když z rohu domu čouhá kus děla. Navíc by tím rychlost otáčení věže dostala konečně význam. Bylo by třeba vhodné, dát všem tankům možnost “přesunového režimu”, kdy by bylo zamezeno otáčení věže s výhodou velké rychlosti jízdy.

  Nic takového nebude. Odpovídáme na to neustále.

  Je plánováno nejaké vylepšení animace/grafiky zničení tanků?

  Chcete ještě okázalejší a úžasnější pohled na zničení tanku? V tuto chvíli to není plánováno.

  Plánujete udělat na tancích něco jako deformační zóny? Když bude tank poškozen na jednom místě, pancíř by se zdeformoval a změnila by se jeho kvalita.

  Zajímavá myšlenka, uvidíme.

  fv_684x243_684x243

  Bude “X-ray režim” přidán do hangáru? Zahrňte například tento “rentgenový režim” do svého prémiového účtu. Není moc praktické přepínat se mezi programy třetích stran a WoTkem. Bybo by fajn, kdyby byl takový režim zaveden přímo do hry.

  Momentálně nic takového neplánujeme.

  Ahoj, existuje nyní systém pro obnovu prodaného vybavení, nicméně mnoho těchto vybavení bylo prodáno před zavedením tohoto systému, i když vývojáři uvedli, že v budoucnu bude možné obnovit technologii prodávanou před 3-4 lety, jak brzy přijde tato možnost do hry?

  Počkejte, všechno má svůj čas.

  Zdravím vývojáři, bylo by možné kombinovat více druhů munice v jednom bubnu autoloaderu? Například AP a APCR.

  Ne, vzhledem k současným mechanikám hry to není možné.

  Vzhledem k tomu, že tanky SSSR nemají automatické nabijáky (tj. bubny), stojí za to čekat na zavedení plnohodnotné větve sovětských autoloaderů? Například projekt tanků K-91, vytvořený podle AF Kravtseva, respektive nabíjení s vlastní specifickou hratelností?

  Momentálně to nemáme v plánu.

  Na základě vaší odpovědi ve hře existují 2 zcela odlišné mechaniky pro jeden typ střely. Bude zdokonalována/změněna mechanika získávání poškození z tanků používajících převážně vysoce výbušné náboje (KV-2, FV215b 183, japonská těžká větev apod.) A další tanky s děly velkých kalibrů?

  Momentálně to nemáme v plánu.

  Otázky odpovědi z ruského fóra
  Ohodnoťte tento článek!
  4.75 (95%) 16 hlas/ů

  15 KOMENTÁŘŮ

  1. Je mi jasné, že WG nám neřekne nic, i kdyby jsme jim vrtali do kolena. Nějaká politika, chápu. Co ale nechápu jak jsou odpovědi podávané. Když už na tohle nechtějí nic říct, tak proč to prostě neřeknou? “Bez komentáře/Na tuto otázku nebudu/nebudeme odpovídat” a ne “máme v plánu/nemáme v plánu.” Ta věta je absolutně nic neříkající, plány jsou budoucí záležitostí, plány se v budoucnu mění, takže výsledkem je, že se zeptám na mechaniku, ale ta mechanika MOŽNÁ bude v plánu za tři roky, ale už úplně jiná. Každopádně z těchto Q&A se nedozvíme vůbec nic, i tak děkuji autorovi.

  2. Různé druhy munice v zásobníku nebudou. A co rychlejší nabití zásobníku pokud zbudou třeba 3 kusy APCR do zásobníku na pět kusů munice?
   Mně přijde docela logické že nabít tři náboje trvá kratší dobu než pět nábojů.

  3. To čo sú za otázky? Položil ich asi nejaký uplakaný nešťastník, ktorý dostal poriadny rekt od hráča v LT, TD a MT s autoloaderom k tomu RNG sa mu vyvracalo na klávesnicu???

   – Přijde nějaké oslabení lehkých tanků? Silný pancíř, lepší děla, střední tanky už prakticky nejsou potřeba.
   – Budou někdy oslabeny vlivy pancíře na TD s otevřenou věží, jako jsou například Borsig nebo Grille? Je to divné, že kolikrát vydrží jejich věže více než střední tanky s pancířem 150-200 mm.
   – Budou se nějak balancovat autoloadery? Když je autoloader vs normální, vždy vyhraje autoloader. Nešlo by do hry implementovat nějaké zasekávaní děla, nebo něco podobného? Což by bylo historicky a mechanicky správné.

   Podľa mňa väčšina boli nezmyselné otázky, ktoré obnažujú charakter ruskej komunity… Jediná otázka, čo mala zmysel bola otázka o deformačných zónach.

   • …zdielam podobny pocit a som rad ze sa nemusim rozpisovat :)…cely ten komplex otazok vyznel nejak divne…nie zeby tam neboli aj zaujimave casti ale ako celok divnuo…samozrejme ze to nie je chyba autora tohto clanku…

    • Presne tak potom ze hra vyzera tak ako vyzera. Programatory WOT maju tolko rozumu ako hraci a potom ze to tam funguje ako u debilov na dvore. Nechapem preco sa vobec obtazovali odpovedat na take retardovane otazky malich deciek.

  4. Přijde nějaké oslabení lehkých tanků? Silný pancíř, lepší děla, střední tanky už prakticky nejsou potřeba.

   To si snad dělá dotyčný prdel 😀
   Ta otázka by měla být úplně opačně. Od kdy mají lehké tanky silný pancíř a lepší děla než medka?

  5. Veškeré naše kroky se odvíjejí od statistických ukazatelů, takže pokud nějaký tank z tabulek vyčuhuje, je čas na to, aby byl upraven.
   AMX Foch (155)????

  6. Tak jsme se vlastne nedozvedeli vubec nic.Citim z toho trochu arogance..ten frajer mi pripada jako typicky zmrdecek.

  7. tak moja otazka znie, PReco tanky niesu vôbec balancovane, hlavne premiove tanky, dobry priklad Defender, IS6 v pdostate som za ten tank vysolil rovnaku sumu a ten tank je vo vsetkom horsi, tie tanky su rovnaka narocnost rovnaky tier rovnaky tip a ten tank je podstatne iny

  Comments are closed.