Oficiální soundtrack k nové mapě Ledovec (Glacier)

6

Několik tradičních švédských písní tvoří základ tématu vyjadřujícího tuhost skandinávské zimy. Jakou krásu můžete očekávat v nové mapě?

Dle mého názoru jde o na první pohled originální a něčím zajímavou mapu. Už brzy se na ni můžeme těšit. Vypadá již vcelku hotově, nicméně datum kdy bude vypuštěna na veřejný server ještě známo není.

 

Oficiální soundtrack k nové mapě Ledovec (Glacier)
Ohodnoťte tento článek!
4.43 (88.57%) 7 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Mapy možná vypadají dobře, ale gameplay je hrozný, také jsou některé mapy přeplácané kravinama, které akorát zavazí..

    • Jo to mas pravdu.. ten gameplay. Hru pustim jeden den a neda se hrat skoncim i s 0 dmg..nic neprobiju ani nespotnu… prehry 2:15 nebo 0:15.. klidne aj 8 proher po sobe..no des.. pak to pustim napr jak dnes a kazda ranna konci tam de ma.. krasne vyrovnane hry kdy ani porazka mi nevadi… bohuzel takovych dni je malo..

  2. Sakra, chybí nám fůra objektů na vymodelování, nevíte někdo co s tím? Ehm, šéfe, a co tam vrznout pár lodí z wows a sesmolit k tomu nějakou stórku, kdyby se někdo ptal? :p

    • Ta mapa vypadá pěkně, ale jak říkáš tank bych tam nevyhnal 😀

  3. tahle mapa je totalne hrozna, po eldenbergu asi nejhorsi… a celkove to prepracovani… rybarak totalka za nic… rekl bych re krok k horsimu…..

  4. Strašně mě bere ten soundtrack. Uplmně jsem zapoměl na super vylazený MM a rng…

Comments are closed.