Odhalena Škoda T 27?

8

O tom, že se na Twiteru objevil podezřelý účet, vytvořený pravděpodobně někým z Wargamingu. Na tomto účtu bylo zveřejňováno několik zajímavých informací, které zvedaly vlnu zájmu v komunitě World of Tanks.

Nyní Sanya @SanyaTranslate zveřejnil tuto informaci:

Dobře, s koncem víceméně odhaleným se vraťme na začátek. Musím říct: to není to, co jste si mysleli.

Příloha tohoto postu byla následující:

Obrys Československé mapy s vlajkou znamenají pravděpodobně to, že se bude jednat o prémiový tank Škoda T 27. Zde je však zajímavější dodatek než než příloha, „vraťme se na začátek”. Musím říct: to není to, co jste si mysleli. Vraťme se zpět k prvním dvěma příspěvkům.

První obráze pochází pravděpodobně z nějaké události je stále neznámý, ale ten druhý s lístky? První možnost: Jelikož se vstupenky vztahují k nadcházející události podobné černému trhu, je pravděpodobné, že se Škoda T 27 bude prodávat, nebo může být jako odměna za nějaký druh události. Je také možné, že ikona bude pro tankové závody, které přijdou začátkem srpna.

Tajnosti pokračují: Volitelné prémiové tanky?

 

Opět se objevila další zajímavá zpráva:

Sanya @SanyaTranslate
Nechte nás vrátit se ke kořenům a užijte si svobodu voly.

https://i.imgur.com/nhPQ6Xw.png

Vstupenky jsou nějakým způsobem spojeny s nadcházející událostí v srpnu, kočičí a psí známky však zůstávají nejednoznačné. Kočka by se mohla odkazovat na stíhač tanků M18 Hellcat a v některých případech by bylo možné tank možná „vylepšit“ do prémiového stavu .(koncept podobný mechanice „Infuse“ z Armored Warfare, kde za určitou cenu může být prémiový tank vyroben) „Prémiový“ a získává extra kredity). Jaké je prozatím spojení mezi třemi symboly na obrázku, není známo.

Odhalena Škoda T 27?
Ohodnoťte tento článek!
4.28 (85.56%) 18 hlas/ů

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Hm, to se nám to hezky zamotalo :). Celkem mě to začíná zajímat.

 2. dobry den chodil sem sem kvuli komentum pod clanky, dlouho sem tu nebyl a ted tu zadne komenty nejsou? cim to je ? mazete je nebo lidi wotko uz nezajima ?

  • To samozřejmě záleží na článku.
   Konkrétně k tomuhle “zmatku” se ani nedá nic napsat …

 3. No ono to Wotko.Cz ma taky sve bubaky ve skrini, treba Vija.cz tam poukazuje na to jak zabijet sve spojence co hraji artyny a nebo holky co maji osobko neco kolem 3k , poucuji co je dobre a co ne, dalsi poucuje jake jsou artyny mor a sam ma s nimi nahrano 5oo bitev, takze asi tak.

 4. To bych nenazval zrovna bubákama. Názorem někoho kdo má dle tvěho názoru nedostatečnou herní kvalitu se přece řídit nemusíš. A 500 her s artynou bych dotyčného nenazval zrovna artynářem. A to s tím Vijou si neuvědomuju tedy.

 5. Witty1: nikde jsem taky nepsal, že se tím názorem řídím, jenom jsem napsal, že Wotko.cz není až tak dobré jak jsi naznačoval. Mám pocit, že po 500stech bitvách asi nebudu o sobě tvrdit, že jsem zapřísáhlý antiartynář (Maakan), nebudu poučovat jak je co dobré když mám po 16k bitvách osobko 3k a nebudu nabádat hráče, že když mě artyna chce pomoc a hold mě dá při tom stun, že se rázem stane nepřítelem ve svém týmu, viz. Vija.cz. Tvůj názor ti neberu, jenom jsem chtěl poukázat, že Wotko .cz není zase až tak super. 🙂

 6. Jasně, já taky nepíšu, že se tím řídíš, to je myšleno, že tomu prostě nebudeš přikládát takovou důležitost, když to pro tebe není relevantní názor. Tudíž to není zrovna mínus. A ty arty holt třeba dal když začínal, to já dal taky, a to je skoro nehraju, ale zkusil jsem si je. To jsou dle mne jen drobnosti.A Wotko je momentálně jednookej král, nenaděláš nic. 🙂

Comments are closed.