Obsah drobné aktualizace 1.0.0_2 pro World of Tanks

  21

  Máme zde potřebnou mikroaktualizaci, která opravila několik problémových míst minulé aktualizace. Pojďme se podívat co všechno bylo opraveno.

  EU: World of Tanks servery byly aktualizovány 29.03.2018 od 06:00 do 06:45. Během této doby byly nedostupné.

  Poznámky z aktualizace:

  • Opravil se problém na Ruinbergu, který způsoboval, že se po načtení mapy některé tanky otáčely dokola.
  • Opraveny některé problémy spojené s nízkým výkonem a padáním hry v odstřelovacím režimu na slabých počítačích.
  • Opraveny některé problémy, které vedly k padání hry v odstřelovacím režimu při pohledu skrz křoví.
  • Bitvy se nyní budou načítat rychleji.
  • Opraven problém, který způsoboval, že některé popisy misí obsahují nežádoucí text.
  • Opraveny některé technické problémy.
  • Byly vytvořeny nové adresáře: /res_mods/1.0.0.1 a /mods/1.0.0.1.
  Obsah drobné aktualizace 1.0.0_2 pro World of Tanks
  Ohodnoťte tento článek!
  4.53 (90.53%) 19 hlas/ů

  21 KOMENTÁŘŮ

   • Taky si je na servery s procery Intel stáhli … a tohle je výsledek 🙂

  1. no do dnešného rána my šla hra úplne normálne náčítanie,fps,plynulosť,po tej mikroakt. prvá bitka hned na začiatku pád hry po znovunačítaní otrasná plynulosť(sekanie horšie ako stará groteska)super oprava od WG

  2. Já bych doporučil “WG” … ať si šáhnou na hlavy – JESTLI JE VŮBEC MAJÍ, POPŘ. POKUD ANO-TAK JESTLI JE VŮBEC NĚKDY POUŽÍVAJÍ K TOMU NA CO JSOU URČENÉ 🙂 😉

   • Typhoon u WG mají hlavy neboj. Akorát pár jedinců ji má umístěnou na jiném místě těla než je obvyklé.

  3. No a padání zaměřovače při okraji horizontu pod horizont se asi u Wot protáhne navěky.

    • Já teda nevím, ale nestačí mířit tou šedou šipkou? Nikdy jsem neměl problém střílet těsně nad horizont bez viditelného cíle.

     • jenze na nekterych mapach kdyz tam neni tank, tam proste zamirit nejde….

    • Mám, ale proč si mám pořád u WoT něco opravovat prográmkama druhých stran, když tento problém se s Wot táhne od samotného začátku. To ti blbci i přes opakované upozornění nejsou schopni opravit 😛

  4. Bohužel mne taky s novou aktualizací začal chvilkami padat framerate. Sice mi to psalo stale nad 50FPS, ale opticky se to zcela jasne zadrhávalo. To bude trošku ořech to asi poladit, no snad to WG zvládne.

  5. Mne to sekalo pri 70 fps a teraz to seka este viac. Celkovo graficke spracovanie je rozmazane. Nestastny som z tej hry. Z vykonom problem nemam.

  6. Taky mi padal občas zaměřovač,hlavně u artyny,ale v nastavení sem to párkrát změnila a jde to v poho,ale jinak to fachčí celkem slušně,žádný nový graf.ovladače,mam gtx 1050 2gb a jede úplně v poho.

   • Padání zaměřovače u Artyn !?!? Děvče, děvče buď hraješ jinou hru nebo jsi úplně někde mimo. Toto se stává jen na okraji textury horizontu když zmizí tank. 🙂

  7. Tak ta drobná aktualizace mi vyřadila přepínatelnou dedikovanou grafiku a na notebooku mi to teď jede jen na integrovanou a nemůžu ji donutit, aby se mi u tanků přela, takže díky WG za nefunkční WoT na mém notebooku ( pád z 60 fps na medium na 15 fps na minimum 🙁 ).

  8. Mě to jede taky na minimum (grafika 9800 gt) fps ok kolem 95-115. Jinak mi přijde, že se zhoršila střelba. Mnohem víc to padá před cíl a často (dost často) proletí tankem a nic.Kdyby to bylo jen občas tak ok ,ale při střelbě na jeden tank ze tří střel jsou dvě krtek a jedna se v něm nějak ztratí a nepočítám z 95% první výstřel ,který nikdy neudělá nic ( zmizí,krtek,mimo)

  Comments are closed.