Obrázky vozidla Panhard EBL FL 10

  5

  Máme tu další várku obrázků prvního kolového vozidla ve World of Tanks, na které jsme se již podívali v samostatném historickém článku. Jsem opravdu zvědavý, jakou si tento stroj ve hře najde roli. Přece jen rychlá vozidla bez pancíře nejsou nyní na vrcholku mety.

  Jak to vidíte vy? Myslíte si, že kolové vozy budou mít své místo ve hře?

   

  Obrázky vozidla Panhard EBL FL 10
  Ohodnoťte tento článek!
  4.14 (82.86%) 7 hlas/ů

  5 KOMENTÁŘŮ

  1. Pamatuju doby kdy o výhře ci prohře rozhodovala kvalita spotera – někteří dlouholetí hráči si rádi zavzpominaji na již legendární ( a WG totálně nerfnutou) T-50-2 ve své éře lighti rozhodovali na 90% map ale dnes už jsou vyloženě do počtu a jejich primární úkol se dá splnit jen na hrstce map ( malinovka a tuším Prochorovka) jinak je to samej korydor kde je všem jasný kdo kde kdy bude a lt musí jen čekat na nějakej flank nebo jestli na ně něco zbude…. Dnes je to celý o pancíři to je vše krásný příklad jsou rusáci co teď poslední dobou přidávají ( krása hry byla v nutnosti vymyslet taktiku kam s lt abych něco nasvitil, do jakýho křoví si stoupnout který křoví má lepší camp rate atd)

   • Vzhledem k tomu, jakou rychlost mají mít kolová vozidla, si nejsem úplně jistý co to udělá s ostatními třídami, to zjistíme asi za půl roku …

    • Rychlost je jedna věc, ale přilnavost druhá. Když vidím jak se dokážu převrátit za jízdy např. s LTTP, tak se trošku bojím, že ty auta budou neřiditelné, zvláště ještě s ohledem na plánovaný poloměr otáčení.

     • soft staty to vyresi 😀 ale je fakt ze tehda za ery T-50-2 jeste nebyla fyzika tusim

  2. Lehké tanky hraju nejvíc, proto pro mě nejdůležitější parametry jsou: poloměr otáčení, měrný výkon a a akcelerace, slušné dělo, dohled a maskování….na pancíř kašlu. To už jsem se naučil, že i když mám S. Conqueror, tak mě stejnak prorazí goldama a pak k čemu ten pancíř je. Jediný mimozemksý Obj. 268 4. a další nesmyslé sověti se můžou v klidu spolehnout na svůj pancíř.

  Comments are closed.