Object 244 bude jako dárek pro držitele VIP lístků na WG Fest 2018

11

Wargaming.net připravil něco pro pár hrdinů, kteří si zakoupí VIP vstupenky na WG Fest 2018. Každý z těchto hráčů obdrží bonusový kód, který jim umožní získat něco navíc. Proč hrdinů? Jednoduše proto, jelikož WG Fest nebude u nás.

Pro World of Tanks si Wargaming připravil zajímavý sovětský tank Objekt 244 (HT-6, SSSR, prémiový), pamětní medaile a soubor emblémů. V loňském roce získali držitelé VIP vstupenek sovětský tank Sherman Łoza.

 Trailer “Ruský okupant”?

Object 244

 

Object 244 bude jako dárek pro držitele VIP lístků na WG Fest 2018
Ohodnoťte tento článek!
2.33 (46.67%) 6 hlas/ů

11 KOMENTÁŘŮ

  • Klasika co se v klanech stává, nabrali nového velitele, hráče Dakillor ten tam zavedl změny. Jinak je známý tím že je proti zakázaným módům a bohužel je i proti XVM. No tak si to přeberte…

 1. No co jsem slyšel u nás v klanu tak klasika -hodně jich dostalo perma ban za aimbot a podobný zakázaný mody +měli nějaký další podvody. To víš hodně modrásků a fialek to má nahonění podváděním.

  • Koukám kvalitní zdroj. Není nic jednoduššího než se podivat na seznam historie klanu. https://wot-life.com/eu/clan/ROIDS-500017824/ A uvidíš, že většina je nyní v klanu ROIDS, kde je velení složené z členů FAME. Pokud hraješ i strongholdy tak můžeš vidět že krapet valcují žebříček. Takže zcela určite ban za cheatovaní :)) Důvod rozpadu, ale fakt nevím.

  • Přesně takovou odpověd bych čekal od rajčáka s wn8 900 po 36 k bitvách. Můžu tě ubezpečit Calibos, že používáním aimbota se nestane z hráče jako ty ani zelenej natož modrej… Podobný nesmysly rozšiřují závistivý neschopný telata jako ty. Zkrátka nějak si ty svý staty omluvit musíš hvězdo. 🙂

    • až na to že má pravdu ty tupá mrdko.
     Myslíš že ten “zakázaný mod” za tebe bude jezdit po mapě nebo za tebe přemýšlet???
     Myslíš že ten zakázaný mod ti přidá na penetraci nebo RNG????
     Myslíš že ten zakázaný mod za tebe bude vymýšlet taktické možnosti?

     Pokud si na všechny otázky odpověděl ano tak seš ta nejdebilnější mrdka na planetě a měl by ses zabít.
     Debilní Delto

 2. Může mi někdo vysvětlit, co má ten trailer “ruský okupant” společného s wargamingem, nebo WG festem? Přijde mi to jenom jako nějaká proruská propaganda…o hře tam není nic a autor na yt není wargaming…co to dělá v tom článku?

  • on k tomu byl i originální WG trailer na stránce, z které to překládali, jen to nějak zašmodrchali to, že ten origo trailer autorovi na TAP připomínal ruského okupanta

 3. Strčte si ty lístky do prdele stejně jako ten objekt a stejně jako ty další Ruský tanky z nabídky…Děkuji nechci

Comments are closed.