Nový mazlík týdne: Pz. Kpfw. IV Schmalturm

  7

  Momentálně nám Wargaming nabízí německý sběratelský skvost týdne. Jeden ze vzácnějších tančíků, který má rozhodně něco do sebe. V prémiovém obchodě se objevil Pz. Kpfw. IV Schmalturm.

  Jak už je u německých tanků zvykem, má i tento slušnou přesnost, kterou kombinuje s dobrým časem zaměření a dohledem. Pohyblivost tohoto tanku je více než slušná, takže se s ním dá udělat zajímavý výsledek.

  Pz. Kpfw. IV Schmalturm

  NĚMECKO, tier VI, střední tank
  WG: V listopadu 1944 představila společnost Krupp několik předběžných projektů na vylepšení výzbroje stávajících tanků a stíhačů tanků. Mezi nimi byl i návrh na montáž věže Scmalturm z tanku Panther na Pz IV Ausf. J.. Projekt nebyl posouzen, protože by přetížil podvozek, a navíc byla výroba Pz IV postupně rušena.

  Ukázková bitva …

  Nový mazlík týdne: Pz. Kpfw. IV Schmalturm
  Ohodnoťte tento článek!
  3.6 (72%) 5 hlas/ů

  7 KOMENTÁŘŮ

  1. Nevím jestli je rozumné dávat k nabídce tanku Pz. Kpfw. IV Schmalturm jeho recenzi ze dne 19. 7. 2013, přeci je to je nějaký pátek a ten tank už se v dnešní době chová jinak než před 5-ti lety.

  2. nechápu jak tam můžeš napsat, že pohyblivost toho tanku je víc než slušná.. naopak, jeho pohyblivost ho odstranila z běžné nabídky, jelikož mu prostě už před lety došel dech a hry se o dost zrychlily.

   • Taky jsem na to čuměl 😀 Je potřeba ho hrát trochu jinak než medko, ale to taky není uplně ono, mimojiné proto, že pak na tebe furt někdo kliká, páč na minimapě vidí znáček medka a přitom zbytek medek je třeba (už) jinde 😀

  3. Ještě horší recenze tam nebyla?????nedalo se na to dívat.
   Hodně hráčů se o něm vyjádřilo, že v dnešním MM je naprosto nepoužitelný.
   Tank je to hezký,ale na hraní určité není.

  4. Ten fialový obrázok klanu, ako sa volá ten klan pls pripadne ktorý hráč robí screenshoty (nick)?

   • Zlodějina? V dnešní době necelých 400 pro vydělávajícího člověka není nic. Navíc je to jeden z nejhezčích tanků na serveru.

  Comments are closed.