Zpátky do školy aneb Girls und Panzer na konzolích

6

Známé školačky z anime série „Girls und Panzer“ se o posledním dubnovém víkendu vrací do hry, tentokrát na všechny konzolové platformy.

Hráči si mohou vyzkoušet, jaké je to hrát za tým Anglerfish (Mořský Ďas) s tankem Pz.Kpfw. IV Ausf. H Girls und Panzer, který byl původně dostupný pouze na PlayStationu.

Jedná se o standardní Panzer IV H páté úrovně s prémiovým statusem a speciální kamufláží. Vyzbrojený je známým kanónem ráže 7,5 cm Kw.K. 40 L/48.

Herní obchod

 • Všechna prémiová vozidla zakoupená v obchodě obsahují směs standardní a prémiové munice.
 • Operace Ace musí být dokončena do sedmi dnů od zakoupení.
 • Pokud hráč vlastní Pz. IV GuP a zakoupí balíčky „Ultimate“ nebo „Loaded“, obdrží za tank ekvivalentní kompenzaci ve stříbrných.
 • Pokud hráč zakoupí balíček „Girls und Monster“ a už vlastní jedno z vozidel, obdrží za vozidlo ekvivalentní kompenzaci ve zlatých.
 • Balíčky budou dostupné od 28. dubna do 12. května.

gup-store

Zpátky do školy aneb Girls und Panzer na konzolích
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Girls und Panzer je jediný anime seriál, který jsem vydržel dokoukat do konce (a není to jen tím, že má pouhých 10 dílů). Tankové bitvy jsou docela propracované včetně animací tanků i když jsou často dost naivní a plné nesmyslů. (např. KV-2 která drží krok s rychle jedoucími T34-85 🙂 )
  Nicméně když vytáhnu Pz. IV a před začátkem bitvy napíšu “Panzer vor!” tak 99,9% hráčů netuší o co jde, takže zase tolik oblíbený ten seriál nebude.
  Pro zájemce: https://anime.legiekondor.cz/2.php?anime=gup

  • Panzer vor! častí to má 12 a kopu ova a ešte aj film čo má asi dve hodiny 😀

Comments are closed.