Zimní mód: Megafail ruského WG

15

Se spuštěním zimního módu (takové ty kostičky s rádoby vtipnými tanky) byla spuštěna i další nová věc, o které jsme zatím nevěděli: skryté mise. Jsou to mise, které máte sice aktivní, ale o kterých ví jen provozovatel hry, vy nikoli. Dozvíte se o nich až ve chvíli, kdy nějakou splníte. A co to má společného se zimním módem?

Na ruském serveru provázela spuštění módu tato věta v popisu, přeloženo do češtiny: “… kromě těchto misí budete moci plnit i řadu skrytých misí…”

Tyto tajné, skryté mise však kolidovaly s těmi veřejnými, všeobecně známými, zejména díky násobkům XP, které díky nim bylo možné získat a XP na posádky. Jedna ze skrytých misí oceňovala hráče 100 000 XP na posádku a stejným obřím počtem standardních XP a sám Jurij Pašolok, hlavní WG historik, napsal na svůj blog, že během cca tří a půl hodiny hraní získal 230 000 XP. Další hráči psali na fórum, že dostávají v průměru 3200 XP za bitvu za výhru a 2600 za prohru.

Tato neuvěřitelná chyba vygradovala dnes cca ve 14 hodin odpoledne, kdy někteří hráči napsali na fórum, že od včerejška posbírali zcela neuvěřitelná množství XP, jdoucí do statisíců až milionů. Zároveň díky tomu získali posádky s mnoha skilly (posádku od nuly do 4. skillu vyexpíte za 1,5M XP, zhruba za stejný počet XP dostanete třískillovou posádku na pět skillů). V té chvíli si chybu uvědomil i Wargaming a některé z utajených misí úplně vypnul, což mělo za následek, že příjmy XP všech hráčů dramaticky klesly a na fóru začalo pořádné rodeo.

Pokud neumíte rusky, vězte, že všichni, kdo si stěžovali, že sami nemohou získat tato XP, když druzí mohli, dostali odpověď ve stylu: “Je to mód pro zábavu, tak se bavte” a podobně.

Poučení jsou z toho dvě:
– je obrovská škoda, že se podobná “chyba” nestala na evropském serveru, mohli jsme si díky ní přijít k takovému množství XP, které někteří z nás nezískají celý rok
– máme tu nový funkční (resp. “funkční”) mechanismus utajených, resp. skrytých misí, o kterém se už sice šuškalo dříve, byl snad i testován, ale teď to vypadá, že je skutečně nasazen na ostré servery

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/06/winter-mode-hidden-missions-megafail/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekNovoroční rozhovor s carramba66
Další článek6. 1. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

15 KOMENTÁŘŮ

 1. Prečo nie v EU už ma serú tie ruské výhody ešte aj tie najlepšie chyby hry vychytajú iba oni by som sa potešil si tak vyexpiť posádky svine sú to mor na ne 🙂 ja sa tu môže trápiť ako dáky otrhanec s tretím a štvrtým perkom kde že je ešte piaty ešte aj vianoce sme tu mali skôr tak potom prečo nám nedali skôr zimný mód s prekvapení jebal by veľký falus ich ožraté hlavy.

  • vieš,ale ja ľutujem tých rusákov…su natolko naivní a sprostí,že celu krajnu riadi 10 najbohatších a hoci maju bohaté nerastné suroviny ktoré maju obrovskú hodnotu….tak i tak je Rusko v skutočnosti velmi chudobná krajina…a co sa tyka ich naivného uvazovania,staci si pozret to čo stratili privlastnením územia, ktoré kedysi darovali Ukrajine (Krym)….ale to už tu ťaham politiku…kedysi som Rusov mohol, teraz uz nemusim…su to vypatlani blazni

 2. … Další hráči psali na fórum, že dostávají v průměru 3200 XP za bitvu za výhru a 2600 za prohru…

  Pokud jsem to počítal, pak s V. prémium tankem se dalo tento týden “vydělat” cca 4900XP do posádky za výhru, když byli ty 3x pro posádku…

  Při té příležitosti jsem si vydělal docela dost kreditů a začal expit 6 skill. V podstatě při těchto akcích, kdy je zvýšen příjem XP do posádky se nevyplatí jezdit nic jiného, než prémium tank…

 3. Škoda no,těšil jsem se že do toho rusáka dám posádku z 907 a půjde se expit 5. perk. PS. Carrambo nevím jak často projíždíš email s replayi,ale máš tam jednu s 907 za 9.6k dmg,kdyby jsi ji ještě neviděl.

 4. Jedno z nejlepších oddělení kvality v herním průmyslu neustále vypouští neodzkoušená h*vna

 5. Typický bieloruský bordel.. Ja sa čudujem že niekto ešte máte chuť tento brak hrať a nebodaj sponzorovať peniazmi..
  Ja som definitívne zlomil palicu, arogantí babráci z WG si nezaslúžia iné, ako krach.

Comments are closed.