Zimní 8bit mód si nerozumí s XVM

6

V Rusku byl dnes spuštěn zimní 8bit kostičkový mód. Psali jsme o něm dost, proto vám přinášíme dva screeny ze hry a upozorňujeme, že jsou z Ruského serveru hlášeny problémy s modifikacemi, které zapříčiňují pád hry v tomto módu.

Jedním z problematických módů je i populární XVM, proto pokud jej používáte, doporučujeme jej před spuštěním 8bit bitvy potlačit (např. přejmenováním složky 0.9.5 a vytvořením nové, prázdné). Je možné, že než bude mód spuštěn v Evropě, bude vše v pořádku, ale pokud nikoli, dejte si na modifikace pozor. Konkrétně to vypadá, že dělá problém soubor Application.swf ve složce res_mods/0.9.5/gui/flash.

Nakonec dva screeny, jak tank vypadá v garáži a jak v pobitevní statistice. Všimněte si, že posádka, kterou dostanete, je skutečně 100% 🙂

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/05/winter-mode-interfering-with-mods/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek4. 1. 2015
Další článekNové informace od polského komuniťáka
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

6 KOMENTÁŘŮ

  1. Posádka, kterou dostali rusové je 100%. Že bude 100% i na EU serverech uvěřím, až bude tank v garáži.

  2. Když jsem zapnul WoTko, vyskočila na mne nová verze XWM s tím, že je zde oprava Aplication.swf, takže by to mělo chodít i se Zimním modem .D

Comments are closed.