WoT na PS4 Pro

5

PS4 Pro je venku, oficiálně se prodává i u nás, a tak se pojďme podívat, co přinese hráčům WoT. Samozřejmě těm konzolovým. Mělo by to být zvýšené rozlišení, HDR obraz a vyšší FPS, takže by vše mělo vypadat mnohem živěji a realističtěji.

ps42

Podle Wagnera, člověka zodpovědného u WG za konzolové verze, vypadala hra úžasně už na PS4 a u PS4 Pro by nám doslova měla spadnout brada. Rozlišení je 3200 x 1800 a u televizorů s 4K až 2800 x 2160 px. Textury jsou překvapivě detailní i zblízka. Vegetace je plnější a přirozenější než na „staré“ PS4.

Pokud budete chtít hrát v HDR a to určitě budete, zlepšený výkon a nový způsob vypočítávání umožní širší a dynamičtější rozsah světel a barev. Uvidíte např. více detailů na obloze na mapách Overlord a Doly, na Karelii bude vše intenzivnější a živější, voda bude vypadat studeně.

 

Wargaming se vždy snažil být průkopníkem nových technologií a her. PS4 Pro je dokonalým příkladem toho, jak se daří připravit hry pro co největší množství herních zařízení a hráčů. Tým, který je u WG zodpovědný za premiéru WoT na PS4 Pro, je proto se současným stavem hry více než spokojený a těší se na další možnosti rozvoje do budoucna.

ps43

 

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

    • mohli by, ale potom by to rusáci na těch svejch kalkulačkách nerozjeli 😀

      • Proč by ne, mohli by udělat ještě nějakou special verzi klienta popř. kde by byli pořádné hezké tanky.

  1. Ja si tiež myslím, že trebárs kto má hd klienta mohol by mať aj dážď, hmlu, lepšiu trávu a lepšie prostredie,tanky samozrejme v hd. V sd klientovi by hmla a dážď bol riešený iba zníženou viditeľnosťou a zamračenou oblohou aby im došlo že viditeľnosť bude iná. Proste by mohol wargaming na hd účte zapracovať viac si myslím.

Comments are closed.