WOT console – Nové prémiové tanky

15
WOT console

Od konce listopadu se na konzolích objevilo mnoho nových prémiových tanků, většinou se jedná o kamuflážní mutace již známých prémiových strojů, ale některé jsou velmi zajímavé.

  První se na černý pátek objevily tanky “Black Edition” – běžné prémiové VIII a jedna nová VII v černé kamufláži a s příjmem XP zvýšeným o 75% navíc oproti běžným vozidlům. FV201 (A45) Black Edition, STA-2 Black Edition, Löwe Black Edition, T-34-3 Black Edition, T34 Black Edition, IS-6 Black Edition, AMX CDC Black Edition.

blacked  V prosinci bylo možno zakoupit dvojici nových prémiových vozidel – tier V německý těžký tank Captured KV-1 a tier VIII čínský střední tank Legion 59-Patton ve speciální kamufláži. V obou tancích lze cvičit posádku dvou národů stejně jako už u dříve vydaných T-34-88 a AMX Chaffee. V KV-1 německou nebo sovětskou, 59-Patton čínskou nebo americkou.

legion59capkv-1   Před Vánoci se dal zakoupit balíček “Tanksmas Lights”v rámci kterého hráči dostali 5 barevných mutací tier II vozítka T7 Combat Car – Fox (oranžová), Python (zelená), Kraken (modrá), Hornet (žlutá), Viper (červená).

t7cccolor  Jako vánoční dárek pak všichni hráči obdrželi Blitzen MTLS, tedy tier III americký lehký tank MTLS-1G14 s bílým přelivem, obložený chvojím, s rampouchy a se svítícím světelným řetězem. Zvláště na nočních mapách to je efektní.

  Dále hráči v PvE kampani “Krampus’s Last Stand” bojovali proti Krampusovi (čert) – předělaný Maus.

krampustank  Na začátku nového roku v lednu přijelo do hry čtvrté vozidlo podle komixové série “World of Tanks: Roll Out!” od vydavatelství Dark Horse – tier V německý stíhač tanků “The Hidden” StuG III.

hidden-stug  Od 16. ledna se do obchodu na konzolích vrátil tier VI prémiový americký střední tank M4A3E8 “Sherman Fury“.

shermanfury  Největším překvapením byl příchod filmového protivníka “Fury” a to sice tier VII německý prémiový těžký tank “Tiger 131“. Jedná se o stroj Panzerkampfwagen VI, Tiger I (E), SdKfz 181 od jednotky s.Pz.Abt.504 nasazený v Tunisku a tam získaný brity. Originál je vystavený v tankovém muzeu v britském Bovingtonu a je jediným jezdícím exemplářem.

tiger131  Na konci ledna přibyl ve hře už pátý bojový vůz podle komixové série “World of Tanks: Roll Out!” od vydavatelství Dark Horse – tier VI britský těžký tank “British Bulldog” Churchill VII.

branded_britishbulldog2  V únoru slaví konzolová verze hry 3. narozeniny a při této příležitosti obdrží hráči “Raseiniai BT-7A“, stačí se pouze přihlásit do hry. Jedná se o tier III sovětský lehký tank BT-7A ve speciální kamufláži, vyzbrojený krátkohlavňovou houfnicí KT-28 ráže 76,2mm, na lafetě má pěkný nápis “Bětuška”.

branded_raseiniai_bt7a_2  Protože konzolovou verzi hry má pod palcem vývojový tým z USA, tak se ve hře objevuje mnoho akcí spojených s děním v USA. A tak byl minulý víkend ve znamení “Super Bowlu” a na konzolích proběhl “TankBowl“. Hráči se kvalifikovali do amerického nebo německého týmu. A o víkendu proběhlo 4 kolové finále, ve kterém zvítězilo Německo, hráči vítězného týmu obdrželi tank “Champion” Panther/M10. Tank může mít německou nebo americkou posádku.

championpantherm10_2  Dalším únorovým překvapením je příchod nové národní linie do hry a to sice Československa, od 13. února jsou zde. Jako předvoj přijel 6. února prémiový Škoda T 40 ve speciální “HERO” národní kamufláži “Žižka Škoda T 40” za docela brutální cenu 5500 goldů a s velkou chybou. Na předním pancíři je znak České republiky a ne Československa, vyvojáři byli upozorněni a snad to opraví.

branded_zizkaskoda3  V serii “HERO” už bylo vydáno několik tanků. Americký pouťový Freedom – T26E4 SP, francouzský kohout Liberté – FCM 50 t, britský bojovník Knight – Cromwell Berlin, sovětský rudý obránce Motherland – T-54 FP a německý fotbalový Hammer – Tiger I. A tak netrpělivě na konzolích očekáváme ještě čínské a janonské omalovánky.

  Na konci února si budou hráči moci vyjezdit nebo zakoupit tier VIII sovětský těžký tank “Fatherland” IS-3A, opět kamuflážní varianta z PC dobře známého IS-3A.

branded_fatherland_is3a_2

Ohodnoťte tento článek!

15 KOMENTÁŘŮ

 1. No co dodat k te Zizka T40 …

  Co to malujete soudruhovi Zizkovi do ruky,primalujte mu aspon lahky gulomet…..ale soudruhu Majore,v te dobe kulomety nebyly…….hento som taky nebol Majorom a terazky hej….

 2. nebyl náhodou tiger, podobný tomu tigerovi 131, plánovaný jako československý prémiák?

  • Nevím, žádná taková informace se na konzolích neobjevila. Ale co není může být, US vývojáři mají poměrně volné ruce.

  • Ahoj, československý tiger byl v jednom z návrhů CS vývovojového stromu. Každopádně v poválečné armádě jsme ho měli se 75mm dělem a bubnovým zásobníkem. Ve WoT je to v kombinaci sedmého tieru velká slabota – nebylo by s dělem šestého tieru o co stát (nehledě na to, že už je japonský tiger). Každopádně CS prémiové medko na osmém by bodlo.

   • Plánoval se původně taky Škoda-Tiger, podvozek Tiger I s věží ze škodovky s jejich 105mm dělem. Každopádně to padlo, protože CS strom nemá (a nebude mít) HT a WG se nakonec nějak nechtělo dělat HT co umí trénovat MT posádky…

 3. WOW cierny fv 201 a45 je starsne sexy tank ale aj bez bez cama je to nadherny hd model toho musim kupitked bude v e-shope ano shit tank ale je nadherny 😀

  • Taky jsem neodolal a jednoho z černochů si koupil (IS-6), ale kromě kamo a vyších příjmů XP, který jsou ti v podstatě k ničemu, nemaj ty tanky nic navíc. A ještě jsou vedený jako samostatný typ.

 4. Ten Tyger Hammer je strašně hezkej i ta německá KV-1 a k tomu ještě tech Churchil buldog 🙂

 5. To je strasny! Ano nektere jako Tiger, churchill ty jsou pekne, ale treba ta nase T40 (nelibi se mi jen rozlozeni barev), ten M10 to je sileny :O – co je proti tomu Liberte nebo Patriot

 6. Na konzolích (xbox) hraje tak 15 000 hráčů, z toho většina smrkáčů (myšleno hýkající děti soudě podle toho, že neumí vypnout mikrofon na kinectu). Na obrovské televizi je to oddechovka, střídání počasí/war na mapách působí děsně fajnově (odpadá tam značná stereotypnost map na PC) a dá se jezdit na spoustě map, na kterých jsme se na PC (nevím proč) rozloučili. Spousta tanků je taky super a dokonce mi na konzoli nevadí ani jejich přebarvenost (ale na PC mi to netahejte), škoda jen, že cenová politika je mimo českou realitu. Hodně mě dostaly nedávno balíčky US/DE kde se daly koupit snad všechny prémiáky, ale těch x tisíc korun (se mi do toho lejt opravdu nechce). I na PC, kdyby tanky stály polovinu a byly by bez zbytečného balast, byl bych tím cvokem co by je pravděpodobně kupoval.

Comments are closed.