WoT: Blitz pro Android je venku!

15

Včera byl spuštěn World of Tanks: Blitz pro systém Android. Stejně jako u iOS bylo spuštění omezeno na severské země (Švédsko, Norsko, Dánsko, Finsko a Island) plus nově i na Itálii. Oficiální seznam podporovaných zařízení je zde.

Sám sice Android nemám, ale na iOS se to také spouštělo nejdřív ve Skandinávii a lidi přišli na způsob, jak si WoT: Blitz bez problémů stáhnout i z Čech. Níže následuje video, kde to popisuji. Vezměte, prosím, na vědomí, že jde o popis k iOS zařízením (iPad, iPhone), na Androidu bude konkrétní postup jistě jiný. Filozofie postupu ale bude stejná – musíte v tomto případě Google přesvědčit, že jste Nor, Švéd nebo, jako na videu, Fin.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/11/04/wot-blitz-for-android-launches/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWar Thunder: Ťažký tank M103
Další článekakcido: Recenze T20
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

15 KOMENTÁŘŮ

  1. No já sem se dočetl, že změnu lokality obchodu provedeš tehdy, pokud mas povolenej administrátorskej učet (tzv. root). S tím já osobně nemám zkušenosti, takže na to se*u 😀 A neví někdo, za jak dlouho by to měli pustit k nám? 🙂

    • jistě… 😀 sorry, psal sem to v praci na rychlo a napsal sem to jak dement… :-p

    • Podle mě už teď, když donutíš Google Play si myslet, že seš Fin… Já taky hrál Blitz na iPadu o měsíc dřív, než ostatní.

    • V tom videu je postup na iOS, není na Androidu možnost něčeho podobného?

    • Ukazuje mi to přímo ve hře “nedostatek místa, uvolněte 2,8 GB”.. a všude přitom stojí že hra samotná bude mít něco kolem 500 MB ne?

  2. Cs pls poraďte zapnutí wot blitzkrieg a ani to nemám aktualizovaný ty 3gb. A mám prázdnou 4 gb sd kartu a ono mi to tam píše ze mám volnejch jen 28MB CIM TO JE ?

Comments are closed.