World of Warships: Legendy mají premiéru!

0

World of Warships: Legends se dostávají do fáze včasného přístupu a předběžné vydání na PS4 a Xbox je zde! Připojte se k boji a připravte se na cestu v nové kampani Hunpitz Hunting, abyste dostali prémiovou loď Tirpitz milovanou fanoušky!

Kampaň v lovu Tirpitzů je dosud největší legendární událostí, která vám poskytne perfektní příležitost zahájit dobrodružství hraním ve správném tempu, oslavováním a výbušnou akcí!

eacc069e-ba8f-11e9-b599-38eaa735f4cc_1200x

Kampaň se skládá ze 100 úrovní a každá vás odmění dalšími prostředky, které budou užitečné během počátečního stoupání technologickými stromy a můžete začít od úrovně III! Na konci kampaně je Tirpitz, oslnivá a mocná loď ve hře WoWs:Legends.

Kratší pokrok znamená, že Tirpitz byl zařazen na úroveň VII, nejvyšší úroveň ve hře! Pokud ji chcete odemknout, budete potřebovat podporu Admirality, která je ve hře k dispozici za 2500 dubletů. Vzhledem k tomu, že podpora admirality ztrojnásobuje počet ocenění z kampaně A otevírá možnost získat Tirpitz, je to obrovská výhoda, a proto není možné začít lépe ve hře World of Warships: Legends.

Plná premiéra také představí nový obsah! Objevily se německé torpédoborce. Německé bitevní lodě se zde objevily také, což je systém, který hráčům umožňuje hrát a zastavit německé bitevní lodě dříve, než tak učiní ostatní!

Ohodnoťte tento článek!