WG připravuje WoT komiks

10

Jak to vypadá, společnost Wargaming.net připravuje letos na podzim vydání World of Tanks komiksové knihy. V knížce by měly vystupovat všechny populární tanky z World od Tanks, na prvních screenshotech je dobře vidět například velmi oblíbená britský střední tank Cromwell. Příběhy v knize jsou klasické válečné, žádné Anime, Manga, žádné Girls und Panzer nebo Arpeggio Blue Steel, prostě v tancích jsou tankisté a probíhají normální boje. V článku náhled knížky a první screenshot.

Uvidíme, jestli knížku přeloží do češtiny.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoTmaniaxxl: Replay AT-15 Aimbot
Další článekJak se ve WoT navrhují mapy?
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

10 KOMENTÁŘŮ

  1. Mohu se zeptat jestli se ví kdy přijde 9.15 test
    Rád bych viděl dx11 na wotku nebo aspon kdyby jste tady dali nějaké screeny

      • Ale jistě, jedno číslo bude stát 5 ojro a kód na speciální prémiák bude po částech uveden v 10 číslech.

  2. Diskuze promazána, bany rozdány. Kdo nedostal ban a má smazaný komentář, má výstrahu, příště už to bude bez milosti. Dodržujte pravidla, diskutujte k tématům. Pokud nehodláte diskutovat k tématům, nediskutujte. V opačném případě nebrečte na oficiálním fóru, že jsme vás tady zabanovali.

  3. Podle ceny se rozhodnu, líbilo by se mít doma něco hmatatelného a inspirovaného hrou stejně jako Wot Rush.

  4. HEZKY ! WOTko již ztrácí většinu obvyklých a zarytých sponzorů (konečně začínají chápat VO CO GO …) – a tak hledá způsoby jiných výdělků (dosti trapných a ubohých …), aby si nemuseli snížit nehorázné platy, nemuseli propouštět či bourat přebytečné místnosti na Kypru !

Comments are closed.