Nový Anti-Suicide/Quit systém

0

Wargaming představí v patchi 9.3 nový sytém postihů sebevrahů, AFKerů a leaverů. Tento systém je cíléný na hráče (utopence, sebevrahy atp.), kteří nechtějí dát svou smrtí nepříteli kill.

Anti – leaver systém

Pokud se pokusíte hru předčasně opustit, hra vás upozorní tímto sdělením

“Tvůj tým tě potřebuje. Opuštění bitvy před jejím koncem či zničením tanku je považováno za dezerci a může být potrestáno.”

Po několika takovýchto leavnutích (Storm zmiňuje 3) přestane hráč dostávat XP, kredity a medaile dokud nezačne hrát znovu čestně. (přesné podmínky nejsou zatím známy)

Tento systém nebude ovšem platit pro nově příchozí hráče.

Kontroly AFKování

Nově budou přidány kontroly AFKování. Pokud hra zjistí, že jste ve hře byli neaktivní (čili afkovali) obržíte výše zmíněné varování o nulových XP, kreditech a medailích. Naštěstí tento systém bude brát v potaz internetové disconnecty a nováčky a nebude je tedy penalizovat.

Kladivo na Utopence a jiné Suicidery (konečně si přestanou artyny hrát na ponorky 🙂 pozn. Razsh)

Pro sebevrahy prakticky platí vše, co je výše zmíněno. Poprvé obdržíte varování, pokud se zabijete znovu, trest vás nemine – 0 XP, 0 kreditů, žádné medaile. Pokud příjdete o život neštastnou náhodou, hra by to měla rozpoznat a nepotrestat vás.

Takže, když uvidíte varovný obrázek věřte, že za bitvu žádné odměny nedostanete. Systém váší další bitvu nijak neovlivní, ale váš učet bude označen varováním. No a pokud budete ve špatném chování dále pokračovat, budete potrestáni na delší dobu.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2014/09/03/wargaming-introduces-anti-suicidequit-system/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek4.9.2014
Další článekKomiks: Bez věže
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.