Wargaming otevírá novou pobočku ve Velké Británii

5

Wargaming otevírá studio v Guildfordu, Wargaming UK. Hlavním cílem studia bude realizace zatím neoznámeného free to play MMO projektu na Unreal Engine..

Vedoucím studia bude Sean Decker, veterán v oblasti videoher. Dvacet let působil v EA, kde působil jako hlavní producent Maxis (pracující na SimCity), výkonným producentem v DICE a viceprezidentem a generálním ředitelem DICE (kde pracoval na hrách jako Mirror’s Edge a Battlefield). Byl také viceprezidentem společnosti EA LA a viceprezidentem Play4Free společnosti EA.

V roce 2013 pracoval na Eve Online. Oficiálně se připojil k Wargamingu v květnu. Jádro nového studia bude tvořeno týmem 25 lidí.

Wargaming otevírá novou pobočku ve Velké Británii
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 6 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

  1. Podle mych informaci mate zpravicku spatne. SOUHLASI ze bude otevrena nova pobocka v UK, ale jako nahrada za pobocku v Parizi. ZAJIMAVE na tom je, ze pobocka bude otevrena v Londynske Zoo, v pavilonu lidoopu, protoze se dlouhodobym sledovanim zjistilo, ze obyvatele pavilonu jsou schopni podavat lepsi vykony nez zamestnanci pobocky v Parizi a pritom jejich pozadavky za odvedenou praci jsou ciste materialniho charakteru. 🙂
    TAK TO PROSIM OPRAVTE V CLANKU

    • Taky si myslím.. A určitě jim ta nová pobočka pomůže vyřešit špatné překlady a problémy současné hry.. 😀

  2. Ten chlap brzo odejde až zjistí co je WG zač, zůstane jedině když bude bezpáteřní a
    WG ho přeplatí.

  3. Tvé info potvrzuji, každé zvířátko je schopnější než Kayicek!

Comments are closed.