War Thunder Apríl 2016: Lodě

18

Piloti, tankisté a námořníci! S radostí oznamujeme první otevřený test námořních flotil ve War Thunderu! Představujeme vám první technologický strom Královského námořnictva a zveme vás k otestování legendárních lodí ze Zlatého věku plachetnic!

Dostupné lodě najdete ve hře v záložce “Eventy” zatím pouze ve Zjednodušeném módu. Po otestování samotných bitev plánujeme do hry přidat i “otevřený svět”, na kterém se budou podílet sami hráči a bude orientovaný hlavně na PvE. Hráči budou moci kooperovat spolu proti pirátům, kteří se budou náhodně objevovat na mapě, chránit obchodní lodě a karavany, útočit na lodě převážející zlato, provádět obojživelné útoky a útočit na pevnosti. Zapojení do flotily ale není vyžadováno – pokud zvládnete splnit všechny tyto úkoly sami, kořist zůstane jen vám samotným.
První krok směrem k námořním bitvám jsme učinili už minulý rok, kdy jsme přidali detailnější simulaci vody a jejího chování, včetně realistické fyziky vln. Dalším důležitým aspektem boje na moři je vítr a počasí. To nám nyní dovoluje vytvoření detailní vrstvy mraků, také můžeme definovat několik typů oblačnosti a zásadně vylepšit dostupné typy počasí: od klidného moře, až po silné bouřky. K tomu přidejte věrně vytvořenou noční oblohu včetně pozice hvězd – budete se moci jako opravdoví námořníci navigovat podle hvězdné oblohy a Slunce. Kromě toho nám náš model poškození dovolí vytvořit lodní pancéřování tak, jako se to ještě žádné jiné hře nepovedlo. Model poškození bude obzvláště zajímavý, když se plachetnice potkají s jinými typy lodí, jako jsou například zápalné lodě.

War Thunder Apríl 2016: Lodě
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte
Předchozí článekleKpz M41 90 možná už od neděle
Další článekakcido: Recenze AC 1 Sentinel
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

18 KOMENTÁŘŮ

  • No a co? Já když wt nehraju, to nevím. Takhle jsem se o tom alespoň dozvěděl.

   Strašně mi to připomíná Piráty z kribiku 🙂

  • Svatopatrickej event v AW taky ohlásili ve středu, běžel od čtvrtka, v pátek tu o něm byla diskuse pod článkem o hotfixu pro WoT 9.14 a teprve v sobotu ve 3 odpoledne se tu o tom objevil článek 😀

   • Prioritizujeme podle důležitosti. AW a WT tady sleduje málo lidí, proto pokud je něco aktuálního ve WoWs a zejména WoT, dostane to přednost. Web není nafukovací a vydat zprávy v rychlejším sledu, tak část z nich zbytečně zapadne.

    • To já chápu že jsou nějaký priority a vubec, ale stejně bych řekl ,že přestože to byla zpráva pro menší komunitu než WoT je to zpráva s poněkud větší informační hodnotou než „vyšel hotfix pro 9.14 kterej má asi tak 12mb, jen opravuje chyby a pro uživatele nic nemění“. Stejně jako tohle je podle mě poněkud zajímavější článek než že na konzolích je HMS TOG – WTčkařů je tu hádam mnohem víc než console peasantů.

     Nehledě na fakt že než ohlásit event v době kdy ho je víc jak půlka pryč to už radši dělat mrtvýho brouka a ignorovat ho uplně.

 1. mozna proto by stalo za úvahu pridat 2 „kastliky“ s Wot a WT a v ten moment by si každý nasel to sve odfiltrovane od toho co pro nej není priorita. Bylo by to preci jen konfortnejsi nez dohledávat ve stavajicim mismasi několik stranek dozadu.

 2. Tak pokud tohle WT nezvorá, myslím, že má WoWS velmi vážného konkurenta. Plachty na moře zkrátka patří a vybraná doba patřila také k tomu zajímavějšímu. Už jsem si to vyzkoušel a je to nádhera, WoWS je úplně někdy jinde, plné aimbotů a dalších hovadin, a tady je to modů prosté, tedy na rozdíl od WoWS hratelné. Je to pouze můj názor, za mě palec nahoru 🙂

 3. Akorat jsem neprisel na to jak si zahrat s lodi vysiho ranku…nevite nekdo co s tim ???

  • tak loďe vyššího ranku zatím nejsou myslím navíc toto je jen apríl od gaijinu. sakra nebyl apríl předvčerejškem 😉 ale stále je možnost si toto zahrát

   • No pokud nejsem slepej tak mi to při načítání tak tam ukazovali na ten event že tam čekají ve frontě i ranky 5 tak nevím co si od toho mám myslet

    • Třeba to vyhodili ven jako „aprílový žertík“, a čekají jak se to ujme. Pak oznámí, že pro zájem se bude pokračovat, nebo opak 🙂

Comments are closed.