War Thunder: Lodě jsou tu!

21

Tak konečně jsme se dočkali, do War Thunderu za nedlouho připlují dlouho očekávané lodě. Tento rok se dočkáme uzavřeného betatestu a jedním ze způsobů, jak se tam dostat je si přístup koupit. Jsou na výběr dvě lodě a první je PT-109 JOHNA F. KENNEDYHO (USA). V balíčku je torpédový člun PT-109, 3000 GE, 3D dekorace kotva Danforth, emblém americká námořnická čepice, titul “Lookout” a Přístup do uzavřené bety námořních bitev a stojí 31.49 Euro, což je v přepočtu 850 Kč. Druhá loď, která je k dispozici je PROJEKT 1124 (SSSR). V balíčku je Obrněný říční člun Projekt 1124, 1000 GE, 3D dekorace kotva Matrosov, emblém: sovětská námořnická čepice, titul “Lookout” a Přístup do uzavřené bety námořních bitev. Cena je 24.49 Euro což je 660 Kč.
Upozornění! Ceny, které jsou uvedené výše jsou jen na 10 dní. Původní ceny balíčků PT-109 je 45 Euro (1 200 Kč) a PROJEKT 1124 je 35 Euro (950 Kč). Pravděpodobně další možnost, jak se do betatestu dostat, budou ingame eventy, jak tomu bylo s testem pro Ground Forces.

Účastníci nadcházejícího uzavřeného betatestu dostanou jméno “Rytíři moře”. Složení z torpédových, dělostřeleckých a raketových člunů, plavidel pobřežní stráže a lovců ponorek – tyto takzvaná “malá” námořní plavidla sloužila během 2. sv. války na všech námořních bojištích.

Více informací zde.

PT-109 JOHNA F. KENNEDYHO

PT-109 je torpédový člun, na kterém sloužil budoucí americký prezident John F. Kennedy. Disponuje čtyřmi výmetnicemi 21-palcových torpéd Mark 18-1, dvojicí zdvojených kulometů Browning ráže 12,7 mm v otočných palebných pozicích a 20mm kanónem Oerlikon na zádi. Osádka člunu činila 12 mužů a loď dosahovala maximální rychlosti 41 uzlů (přibližně 75 km/h). Tato loď je rychlá a obratná a dokáže se rychle dostat na kontrolní body a dostat pod tlak nepřátelské lodě a letouny. Každé z jejích čtyř torpéd váží skoro 1 200 kg a hodí se pro boj s většími námořními cíly – jediný zásah do menší nepřátelské lodi pošle protivníka rovnou zpátky do doku.

Doporučuji, hned si změňte kvalitu z HD na SD

PROJEKT 1124

Projekt 1124 – obrněný říční člun byl určen pro množství různorodých činností na řekách a tehdy se jednalo o vrchol sovětských dělových člunů. Věž z T-34 nabízí možnost přesné palby na důležité části nepřátelských vozidel i na větší vzdálenosti. Dvojice kulometů ráže 12,7 mm je určená k eliminaci osádek nepřátelských lodí, nebo nízkoletících letadel. Hlavní ničivá síla Projektu 1124 ale spočívá v M-13-M1 – odpalovači neřízených raket (legendární Kaťuša), který dokáže nepřítele zasypat salvou 16 střel.

Doporučuji, hned si změňte kvalitu z HD na SD

Mějte prosím na paměti, že uzavřená beta námořních sil začne v jedné z budoucích aktualizací. Svoji loď dostanete se začátkem uzavřeného betatestu. Loď, 3D dekoraci a emblém obdržíte ve chvíli, kdy uzavřená beta začne. Titul a prémiovou měnu GE obdržíte ihned po uskutečnění nákupu.

PS: Náhledový obrázek je dočasný

War Thunder: Lodě jsou tu!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte
Předchozí článekRhm. Skorpion G – Easter Egg
Další článekAW: Lords of War Trailer
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

21 KOMENTÁŘŮ

 1. no já nevím nelíbí se mi lodě tyhle ani od WG (můj názor), ale asi to vyzkouším, albych si na to udělal vlastní obrázek

  • Ty jo, ale vyletět s letadlem z letadlové lodi a zničit nějáké tanky… To bude něco 🙂

   • Ehm vývojaři se zmínily že velké lodě nebudou , že budou jenom podobné čluny 🙁

   • lolek a bolek, najprv čítaj a až potom píš:

    „““Vysoká úroveň realismu je jeden ze stěžejních bodů herního designu War Thunderu. Bojové stroje jsou co nejpodobnější svým reálným vzorům. Klasické bitvy velkých lodí během války byly směsí trpělivosti a plánování, ve kterých bitvy často trvaly od několika hodin, až po několik dní. Ve War Thunderu bojují všechny různorodé stroje na jednom bojišti, na kterých mohou hráči ovládat letadla, tanky i lodě – proto není možné upravit velikost lodí, nebo je zrychlit, protože vše musí být konzistentní. Naše interní testy ukázaly, že bitvy velkých bitevních lodí by byly dlouhé a nudné, nebo by vyžadovaly změny, které by je učinili nerealistické. Z toho důvodu se budeme soustředit na boje menších a rychlejších plavidel, na které se hry zaměřují jen zřídka. Plavidla, která zapadají do ostatních, již existujících části hry. Tito rychlí, obratní a nebezpeční “Rytíři moře” jsou důstojnými protivníky pro letadla, nebo tanky na pevné zemi“ – říká kreativní ředitel firmy Gaijin Entertainment, Kiril Judincev.““

    • Naprostá většina „námořních“ her k dnešnímu dni má několikanásobně zrychlené lodě, rychlost torpéd, otáčení a všeho okolo. Nejde o to, že nabíjení by trvalo dlouho – ale o to, že rychlost těchto lodí a jejich ovladatelnost je šíleně pomalá a neskutečně nudná – a to je alfa a omega, proč bylo zezačátku rozhodnuto, že začneme s čluny. Nechceme uměle upravovat technické characteristiky lodí (např. právě rychlost).

     Když dáte lodě 50 km od sebe, hodinu poplujete na druhou stranu mapy a všechno co budete dělat je střílet na velkou vzdálenost. Zatočíte jednou za dvacet minut a maximálně budete čekat, až přiletí letadlo, který se budete snažit sestřelit. Testovali jsme to – a nejrychlejší bitva byla okolo 2 hodin, nemusím říkat, že se to v současnosti nehodí do konceptu, kdy lidi chtějí přijít a zahrát si 20 minutovou hru.

     To, že ZAČNEME s čluny neznamená, že později nebudou přidány bitevní lodě nebo torpédoborce – vše bude záležet na zpětné vazbě během testování. Velké lodě nejsou zrušeny. – Thulle_ komunity manažer
     +
     http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/326775-large-ship-naval-battles-some-clarification/

     • Měli to v interním testování tedy uzavřené jen pro alfa testery.

     • To že nebudou dělat větěí lodě na druhou stranu vůbec neni na škodu, aspoň lodě v WT a WoWS nebudou tolik trpět na vzájemné srovnávání jako tanky WT:GF a WoT (jmenoval bych i WT letadla a WoWP, ale…to asi fakt nikdo vzájemně nesrovnává :D)…

      Přecejen, WT:GF a WoT odlišuje „jen“ že jedno je 100% arkáda a druhé „simulace“ (bez uvozovek až zavedou VR ovládání 1 tanku třemi až sedmi hráči 😀 ), lodě krom toho bude oblišovat i fakt, že zatímco ve WoWS ani ty nejlehčí DD nejdou pod 1000 tun výtlaku, tak u WT zdá se budou lodě do cca 60 tun (PT-109 měl výtlak nějakých 56 tun, BKA-1124 kolem 52 tun)

 2. tesil jsem se na to … male lode nejspis budou zabavne ale pro me totalne nezajimave ….

  • uz jsem chtel koupit oba balicky s tim ze bude zabava ale jak jsme se dozvedel ze velke lode nebudou tak z toho nejak seslo …. 🙁

 3. Vypláznout 1200 Kč za možnost dělat někomu troubu a pokusného králíka… k nezaplacení! (MasterCard)

 4. Tak aspon uz vieme preco tie velke lode vyzerali tak otrasne… no ja nvm ale hra s malimi clnmi bude blbost ..

 5. Už začínate odsudzovať to čo ešte ani neexituje to je také typické Česko-Slovenské.Prečo nepočkáte na BETU a potom nezačnete pindať až keď sa bude vedieť aké to naozaj je

Comments are closed.