War Thunder: KV-220+další odměny z operace L.É.T.O

24

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek21. 08. 2016
Další článekakcido: Top replay 3. díl
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

24 KOMENTÁŘŮ

 1. Je tohle portál o WoT, nebo portál stylu Blesk, tudíž všehochuť sraček?

  • Chlape WT je výbornej konkurent pro náročnější hráče. WoT je zase dobrá arkáda pro nenáročné hráče 🙂 Dle tvého Nikcu soudím, že jsi moc rozumu nepobral 🙂

    • Proč by neměl WT být konkurentem WoT kdy začal WG implementovat novou fyziku? Jak to dopadlo s HAVOKem? Jak dopadlo WoWp?

     • Kterou novou fyziku máš na mysli? Já hraju WoT od 2012 a fyzika se vyvíjí průběžně pořád, již od roku 2012. To ještě WT nebylo vůbec. HAVOK byl odložený na neurčito a myslím, že ho ani nepoužijí. Museli by vlastně udělat zcela novou hru a do toho se nikomu nechce, zvlášť, když stávající pěkně sype. WoWp dopadlo úplně stejně jako WT. Hraje to pár hráčů a nedělám si iluze ani o WoWs. To nejsou poutavé žánry, možná pro pár nadšenců. A vynechali jsme AW, o tom se už taky ani nepíše. Taky už to skončilo?

     • Tak určitě, WT je s 50 000 + hráči (ve špičce) a s 37 000 + teď ve 2 po poledni mrtvá hra 😀 Ale tím líp pokud to odpuzuje arcade smetí, alespoň tam nelezou a člověk se u toho nemusí tolik nervovat

     • Nebudu to rozdělovat do dvou komentářů.
      1) Porovnávat počet hráčů se nedá, WoT narazilo na zlatou žílu, to je fakt, hra je jednoduchá na pochopení pro začátečníky a navíc má dost dobrou reklamu, jednoduše WoT ze své pozice nikdo nesesadí to dokáže jenom WoT samo, ale WoWp musí být z pohledu WG úplný propadák WoWs hodnotit nebudu, WT si drží +- stabilní počty hráčů tak bych to tak černě neviděl.
      2) Na fyziku jsem narážel z důvodu, že spousta WoTkařů se posmívala tomu jak ve WT tanky smykují jak to dopadlo? HAVOK o který se WG pokoušelo cca 2 roky přitom WG je mnohem větší firma pak to odsunuli z důvodů optimalizace (přitom mi WT jede líp než WoT).
      3)Teď k tvému druhému komentáři to, že tě smahnou na ránu je správně i tak ty tanky ve WT vydrží obecně víc než by měli.
      4)Že tě smahnou na ránu zezadu je v podstatě tvoje chyba protože se ti dostali do boku, navíc to není tím, že by ve hře neměl pancíř roli ale je to způsobené DM modelem.
      5) Dle toho co jsi napsal tak by měl být AW více hraný než WT proč tomu tak není?
      PS: Já jsem k WT přišel jako někdo kdo se o vojenskou techniku nijak zvlášť nezajímal a ni MMO střílečky jsem moc nehrál a právě naopak mi koncept, který je WT mi vyhovoval a bavil mě přirozeně jsem zkoušel i WoT, WoWp a WoWs + AW a ty mě nijak nenadchly. WoWs se mi zdálo jako dobrá hra, ale prostě po nějaké době se to začalo opakovat, škoda.

   • Haha, WT hra ve který pancíř nehraje vůbec žádnou roli, jde tě sesmahnou na ránu, super zábava….

    • Můžeš mi říct podle čeho usuzuješ, že pancíř nehraje žádnou roli? Pokud by nehrál roli proč by se hrály tanky jako M4A3E2 a Jagtiger …

     • Ale jo, hrají se, ale i tady tě můžou smahnout na ránu (např. zezadu) tedy můžeš dostat IK. A to je přesně to, na co nejvíc lidi nadávají u WoT – na IK od artyny. Takže logicky WT je v tomhle nepopulární a proto jej hraje tak málo hráčů. To, že je pro „obyčejné“ hráče blbě hratelný je druhá věc.

  • To plavání tanků jak píšeš jsem nikdy nepochopil, mi v RB s proškoleným řidičem neplavou ani rychlé tanky, jestli to nebude tím že lezou do arkády a tam se pak diví že to má pro ten mód nastavenej zjednodušenej jízdní model..

   S těma počtama souhlas Shadow, hraju to od open bety tanků kdy jsem na ebayi střelil můj původní WOT acc a počet hráčů je přibližně pořád stejný 50 – 55k ve špičce když nepočítám kdy tam je skokově 70k lidí třeba po patchi nebo při akcích. Zatím jsem nikdy neměl problém se v jakoukoliv hodinu dostat s jakýmkoliv tierem do bitvy v RB, tak jsem to nikdy ani neřešil

Comments are closed.