War Thunder: Italský strom už letos

8

Zajímavá informace přišla z War Thunder univerza. Jak se totiž vyjádřili sami vývojáři ústy Denise Šulepova, do War Thunder by snad už v letošním roce měl přibýt italský vývojový strom. A pozoruhodné je, že Denis použil výraz „italian machinery“, tedy „italská technika“. Nemluví tedy výhradně o letadlech a je možné, že do hry přijdou slavné italské tanky, které toho za války sice moc nepředvedly, ale rozhodně se mezi nimi najdou zajímavé konstrukce.

Vyjádření Denise Šulepova

Jaké tanky měli Italové během druhé světové války?
https://en.wikipedia.org/wiki/Template:WWIIItalianAFVs

Protoyp těžkého tanku P26-40

Střední tank M15-42

Stíhač tanků / samohybné dělo Semovente 90/53

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekKomiks: Lstivá obrana
Další článekSupertest: Dvě nové mapy
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

8 KOMENTÁŘŮ

    • to všichni znáte jen německé, ruské, americké a britské možní i francouzské tanky. V Evropě bylo 10zemí které postavili svoje tanky. A dokonce i Nový Zéland, Austrálie a Japonsko nebo i Argentína vyrobila své tanky. Nevím proč věříte že třeba Poláci měli jen koně a s těmi se pouštěli proti tankům, tenhle blábol vymyslela polská komunistitická strana. Italové měli tanky ale v době jejich produkce byly zastaralé, vždyť těžký(střední) tank P26-40 je stále nýtovaný když ve čtyřicátých letech se hlavně používalo spojování pomocí svařování. Aspoň budou mít Němci slabou podporu na pouštních mapách to bude němec+ital vs američan+brit. Zajímá mě co jim tam dají ani toho moc neměli, zaplní tak max spodek stromu.

  1. slavne italske ehmm co?? oni měli tanky 😀 😀 😀 ja si myslel ze to byly hromadne ocelove rakve

  2. Ještě mi tam chybí fotka německého Panthera. Italové totiž v roce 1943 koupili v MAN celou výrobní linku na Panthera, jenže vývoj válečných událsotí byl rychlejší.

  3. P26-40 – Pz IV v italské verzi co se týče kvality. A navíc jsem si vzpomněl podelší době díky němu na seriál Girls und Panzer. 😀

Comments are closed.