War Thunder: Ingame screenshoty nových vozidel

6

Jak už jste se od nás dozvěděli, War Thunder právě teď prochází velkou aktualizací, během které se do hry dostávají zcela nové stroje a mechaniky. Část nových tanků, které do hry přijdou, vám dnes poprvé ukážeme na ingame screenshotech přímo z garáže. Jsou mezi nimi jak velmi očekávaná legenda z World of Tanks, těžký americký tank T29, tak lehký tank M551 Sheridan, který bude moci odpalovat ze svého mohutného kanónu ráže 152mm protitankové řízené střely, nebo německý stíhač tanků Sturer Emil, se kterým do hry přichází nové nejlepší dělo. A jako třešnička na dortu dva speciální německé tanky do kolekce, kořistní verze T-34/76 a KV-2.

Plovoucí tank LVT

Lehký tank M551 Sheridan

Střední tank M48A1 Patton III

Těžký tank T29

Střední tank PzKpfw III Ausf. B

Sturer Emil

PzKpfw T-34 747(r)

PzKpfw KW-2 754(r)

Raketenjagdpanzer 2

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekakcido: Prochorovka
Další článekT-34/85 nově s přídavnými nádržemi
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

6 KOMENTÁŘŮ

  1. A to ako to LTV má v zadu lodne vrtule ? Ak ano budu sa dat zničit a tim znemožnit dalsiu plavbu ?

      • Aha diki a bude to mat v tom modeli tie vrtule ? či sa to bude len ,,zazračne,, pohybovat po hladine ( Vo vizualnom nie modulovom modeli )

        • PTčko to ma tak že pri pasoch nasava vodu a v zadu ju vypluva ale vrtula tam nieje vidieť tušim max ked si daš zobrazenie modulov tušim

Comments are closed.