WG o akcií Najlepší tankisti

10

Na Ruskom portáli zverejnil Wargaming oficiálne stanovisko týkajúce sa víťazov akcie “Najlepší tankisti”, po zistení že výhry v tejto akcií boli dosiahnuté nelegálnou cestou.

top_tankers_684

Dodatočné kontroly pre víťazov

“Vecné ceny od našich partnerov z Rostelecom” spôsobili nárast aktivity nepoctivých hráčov. Pri kontrolách budeme venovať zvýšenú pozornosť kategórií “T-44-100 (P).” Ak sa potvrdí, že boli porušené pravidlá hry, zmení sa usporiadanie víťazov. Hráči, o ktorých je porušenie pravidiel známe, budú odstránení zo zoznamu víťazov a obmedzíme im prístup do hry. Ceny, ktoré získali, im budú odňaté.
Okrem toho sme vykonali aj ďalšie kontroly víťazov v ostatných kategóriách. Budeme Vás informovať o výsledkoch.”

Ďalšie kontroly pre zablokovaných hráčov

“Len automatické testy neférového počínania si a prevedenie účtu tretím stranám neboli dostatočne efektívne. Z tohto dôvodu bolo okrem hráčov, ktorí skutočne porušovali pravidlá zablokovaných aj niekoľko nevinných hráčov.
Pri požiadaní Zákazníckej podpory budú títo hráči ďalej manuálne otestovaní. Ak sa ukáže, že zablokovanie bolo nespravodlivé, hráč bude odblokovaný a budú mu pridelené ceny, ktoré mu prislúchali v dobe, keď mu bolo obmedzenie uložené. Ako ospravedlnenie za vzniknuté nepríjemnosti nespravodlivo zablokovaných hráčov, budú títo hráči kompenzovaní. Výška kompenzácie bude pre každého hráča stanovená individuálne.”

WittmanSVK – Oficiálne výsledky akcie Najlepší tankisti sú už nejaký čas známe, stále sa však jedná o diskutovanú tému spojenú s novými Zásadami poctivej hry. WG sa tejto problematike konečne začal venovať, uvidíme aký bude výsledok. Dúfam, že podobné tresty odradia hráčov od používania zakázaných módov, čím by sa mohla situácia na publicu zlepšiť. Aj keď hráč, ktorý chce si cestu vždy nájde. Čo si o tom myslíte? Je takéto počínanie podľa Vás správne? 

Ohodnoťte tento článek!

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Podle mě by měli zavést spíš system aktivní ochrany.. něco jako punkbaster…

  • taky si myslím. WG se v tom prostě plácá. Nejde na jednu stranu dát možnost modovat a na druhou stranu dělat restrikce bez zákazu konkrétních funkcí modů (seznámek toho co se WG nelíbí evidentně nestačí). Botů se to asi netýká, protože ti si drandí ve hře vesele dál.

   • Odstranit složku res mods, povolit jen mody co WG samo implementuje do hry a je to.

    • Klud chlapci, planuje sa oficialny “wargaming store” s modmi, dostanu sa tam len schvalene mody, zvyskok si moze piskat a nenainstalujes ich do hry

     • Já vím, ale některé věci plánuje WG už straaaašně dlouho, třeba naslouchat komunitě a furt jim to nejde 🙂

     • Některé, a to myslím ty nejzávažnější mody, se do hry vůbec neinstalují, běží na pozadí a zachytávají přenos mezi serverem WG a klientem. Takže zakázat RESMOD bude z principu tak nějak k ničemu. Vlastně ty mody fungují podobně jako trainer do singleplayer hrách. Ten si také otestuje, zda je hra spuštěna jako proces v systému a pak už se k ní vesele naroubuje a změní co potřebuje. A takových modu přibude, jakmile WG zakáže složku RESMOD a bude nutit programátory zasahovat do klienta. Je lepší řešit to bokem, než si kurvit klienta a s každou aktualizací ti to pak WG přepíše.

 2. neni to nahodou situace az napadne podobna ty ktera nastala asi pred rokem kdyz byla mise na T-22???

 3. Přesně tak by to mělo bejt. Smazat res_mod a nechat hráče třeba hlasovat o novejch funkcích ofiko. Kdo nebude chtít může to vypnout ve hře a nazdar

 4. Z tohto dôvodu bolo okrem hráčov, ktorí skutočne porušovali pravidlá zablokovaných aj niekoľko nevinných hráčov.,,,,,,,,,,,Tak to je fakt bomba…ako potom funguje ten Váš podarený systém?? celé zle…

 5. Nechat hráče hlasovat , to tak….
  většina pitomců co tuhle hru hraje se ani za hráče považovat nedá a ještě jim dávat právo něco volit…..
  Pro mě za mě ať má každej jakej mod chce 😀 Mě je to jedno.

Comments are closed.